فصل سوم سریال Daredevil تایید شد

فصل سوم سریال Daredevil

فصل سوم سریال Daredevil تایید شد

مارول به‌تازگی تایید کرده که قرار است فصل سوم سریال Daredevil ساخته شود، هرچند هنوز زمان پخش این سریال مشخص نشده است و استودیوی سازنده به عبارت «به زودی» بسنده کرده است.

همانطور که می‌دانید مارول در حال کار بر روی چند مجموعه به نام‌های محافظان (The Defenders)، مشت آهنین (Iron Fist) و مجازاتگر (The Punisher) است که هر یک انتظار می‌رود به موفقیت بالایی دست یابند.

در کنار این سریال‌ها قرار است فصل جدید سریال جسیکا جونز (Jessica Jones) نیز ساخته شود و همچنین شاهد ساخته شدن سریال یک ابرقهرمان دیگر به نام لوک کیج (Luke Cage) باشیم. گویا محافظان برای سال آینده‌ی میلادی در نظر گرفته شده و سریال مشت آهنین و مجازاتگر که فرنک کستل (Frank Castle) در آن ایفای نقش خواهد کرد نیز در ماه‌های آینده به نمایش در خواهند آمد.

در مجموع باید گفت که مارول با دست پر بازگشته و می‌خواهد در برابر سریال‌های ساخته شده توسط استدیوهای DC مانند سریال گاتهام (Gotham)، اروو (Arrow)، فلش (Flash) و Supergirl قد علم کند.

داستان سریال Daredevil در مورد فرد نابینایی به نام مت مرداک (Matt Murdock) است که روزها به کار وکالت مشغول بوده و شب‌ها نیز لباسی به تن کرده و با افراد شرور مبارزه می‌کند.

این سریال به قدری از نگاه منتقدین و طرفداران موفق بوده که تمدید فصل سوم سریال Daredevil دور از ذهن به نظر نمی‌رسید و می‌شود علت ساخت سریال‌های جدید که بر مبنای دیگر قهرمانان مارول است را در موفقیت این سریال مشاهده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید