فیلم "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" زیر ذره‌بین Screen Junkies

کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی

فیلم “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” زیر ذره‌بین Screen Junkies

فیلم سینمایی کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain Amercia: Civil War) که این تابستان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت، توانست به عنوان یکی از اصلی‌ترین رقبای فیلم ددپول، شناخته شود و شاید در پاره‌ای موارد، از این فیلم نیز جذاب‌تر بود. به هر صورت، جلوه‌های بصری و هنری که کاپیتان آمریکا داشت، توانست رضایت بینندگان را جلب کند. اما این پایان کاپیتان آمریکا نبوده و گروه Screen Junkies سعی کردند تا این فیلم را در سری ویدئوهای Honest Trailer، زیر ذره بین ببرند.

انتشار سری ویدئوهای Honest Trailer این بار برای فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی

پیش از هر چیزی، نباید فراموش کنیم که “جنگ داخلی” با تمام موفقیت‌هایی که به دست آورد، فیلمی فوق‌العاده نبود و تیم Screen Junkies نیز تلاش دارند تا در ویدئوهای جدید خود، این کاستی‌ها را به تصویر کشند. جدای از ضعف‌هایی که در داستان Marvel Villains وجود دارد، باز هم ما شاهد حضور شخصیت بارِن زمو (Baron Zemo)، کسی که خانواده‌ی خود را در فیلم “انتقام‌جویان: عصر اولتران” از دست داد. در این شماره از کاپتان آمریکا هستیم، زمانی که وی با وجود نقشه‌های بسیار پیچیده‌ای که هر کسی را درگیر خود می‌کند، تمام تلاشش را دارد به هدف خویش برسد.

شاید بتوانیم بهترین بخش از سری ویدئوهای Honest Trailers را جایی بدانیم که آنها به شباهت‌های بسیار زیادی که میان فیلم‌های “جنگ داخلی” و “بتمن در برابر سوپرمن” وجود دارد، اشاره می‌کنند. البته این موضوع نیز مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفت و حتی نام‌هایی همچون “کاپتان آمریکا 3: انتقام جویان 2.5” نیز برای آن اعلام شد.

تیم Screen Junkies تمام تلاش خود را داشته‌اند تا این موارد را در مورد فیلم “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” بیان کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر از علاقه‌مندان به فیلم های سینمایی و نقد و بررسی آنها هستید، سری ویدئوهای Honest Trailer را از دست ندهید.

1395-06-30

دیدگاهتان را بنویسید