فیلم Pacific Rim 2 زودتر از آنچه فکر می‌کنید اکران خواهد شد

فیلم Pacific Rim 2 زودتر از آنچه فکر می‌کنید اکران خواهد شد

فیلم Pacific Rim که در لغت به معنای حاشیه اقیانوس آرام است در سال 2013 با کارگردانی گیرمو دل تورو ساخته شد که با داستان فوق‌العاده جذاب و همچنین کارگردانی عالی به یکی از بهترین‌های سینما در سال 2013 تبدیل شد، مدت زیادی است که خبرهای گوناگونی درباره فیلم Pacific Rim 2 که نسخه جدید شاهکار گیرمو دل تورو است منتشر شده و به‌تازگی تاریخ دقیق اکران این فیلم اعلام شده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

داستان فیلم Pacific Rim اتفاق‌هایی را در سال 2020 نشان می‌داد و زمین توسط موجودات فضایی مورد حمله قرار گرفت، این موجودات یا هیولاها از دریچه‌ای در کف اقیانوس آرام وارد زمین می‌شدند و انسان‌ها برای مقابله با این موجودات به فکر ساختن ربات‌هایی شدند که توسط خلبان‌ها کنترل می‌شود، پس از آن مشکلاتی در هدایتگرها به وجود می‌آید که برای مقابله با دشمنان مناسب نیستند، اما تیم نجات زمین می‌خواند آخرین شانس خود را امتحان کنند و در طی فیلم پس از مدتی یک تیم جدید تشکیل داده می‌شود و تصمیم بر نابودی و مسدود کردن حفره‌ای که دشمنان در کف اقیانوس آرام از آن وارد می‌شود می‌گیرند.

فیلم Pacific Rim 2

Legendary و Universal Pictures در این هفته اعلام کردند که فیلم Pacific Rim 2 در تاریخ 23 فوریه 2018 برابر با 4 اسفند 96 اکران می‌شود. به هر حال تاریخ اکران این فیلم از آنچه فکر می‌کردیم نزدیک‌تر است و بار دیگر طرفداران این فیلم حس و حال نسخه اول را تجربه می‌کنند. آن‌طور که پیدا است Boyega در نقش پسر Stacker Pentecost بازی می‌کند و شخصیت Idris Elba بهتر از قبل خواهد شد.

متاسفانه هنوز بازیگران اصلی این فیلم مشخص نشده اما بازیگرانی همانند Charlie Hunnam و Rinki Kikuchi در فیلم حضور گرمی خواهند داشت. انتظار می‌رود که در طی هفته‌ها و شاید ماه‌های آینده جزئیات دقیق‌تری درباره این فیلم و بازیگران اصلی آن نیز منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید