قسمت دهم فصل ششم سریال بازی تاج و تخت بیش از 8.9 میلیون بیننده داشته است

قسمت دهم فصل ششم سریال بازی تاج و تخت

قسمت دهم فصل ششم سریال بازی تاج و تخت بیش از 8.9 میلیون بیننده داشته است

همان‌طور که می‌دانید فصل ششم سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) نیز تمام شد که قسمت دهم آن توانست به رکورد جالب 1 میلیون دانلود غیرقانونی تنها در 8 ساعت اولیه‌ی پخشش برسد. حال طی اخبار جدیدی که در فضای مجازی قرار گرفته مشخص شده است که قسمت دهم فصل ششم سریال بازی تاج و تخت بیش از 8.9 میلیون نفر بیننده داشته است.

البته باید قبول کرد که سریال بازی تاج و تخت از محبوبیت بی‌نظیری برخوردار بوده و چنین آماری دور از ذهن نمی‌رسید. میزان دانلود غیرقانونی سریال مانند فصل‌های پیشین است که بیشتر نشده که علت آن را می‌توان راه‌هایی دانست که می‌شود سریال را استریم کرده و به‌صورت قانونی تماشا کرد.

به همین دلیل است که آمار بیننده‌های این قسمت به 8.9 میلیون نفر رسیده است. جالب است بدانید که این آمار نسبت به سال گذشته افزایش نیز یافته، زیرا قسمت دهم فصل پنجم سریال بازی تاج و تخت با آن پایان شوکه کننده‌ای که داشت توانست به 8.1 میلیون بیننده برسد.

این در حالی است که گفته شده قسمت دهم فصل ششم سریال بازی تاج و تخت توانسته رکورد رسمی را با آمار بیننده 8.9 میلیون خود بشکند، البته انتظار می‌رود به شمار این آمار افزوده نیز شود زیرا افراد زیادی هستند که صبر می‌کنند تا یک فصل کامل پخش شود و بعد اقدام به تماشای آن کنند.

درنهایت می‌توان گفت که طبق شایعات گویا تنها 13 قسمت از این سریال مانده که باید دید آیا می‌توانند رکورد قسمت دهم فصل ششم سریال بازی تاج و تخت را بشکنند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید