قیمت مدل ویژه گلکسی اس 8 پلاس با رم 6 گیگابایت مشخص شد

قیمت گلکسی اس 8 پلاس با رم 6 گیگابایت

قیمت مدل ویژه گلکسی اس 8 پلاس با رم 6 گیگابایت مشخص شد

همانطور که می‌دانید پرچمداران جدید سری S سامسونگ در دو مدل جداگانه و کاملا متفاوت عرضه شده‌اند این دو مدل گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس (Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus) نام داشته و مجددا هر کدام در دو نسخه گوناگون عرضه شده‌اند. اگرچه نسخه عادی این گوشی ها دارای 4 گیگابایت حافظه رم و 64 گیگابایت ظرفیت داخلی است، اما نسخه دیگری نیز حاوی 6 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت ظرفیت داخلی وجود داشته و شواهد بر این موضوع دلالت دارند که این نسخه دوم، تنها در کشور چین عرضه خواهد شد. بعد از گذشت یک هفته از معرفی پرچمداران سامسونگ، اکنون در جریان قیمت گلکسی اس 8 پلاس با رم 6 گیگابایت قرار گرفته‌ایم.

قیمت گلکسی اس 8 پلاس با رم 6 گیگابایت را با احتساب دریافت رایگان یک داک Dex محاسبه کنید

در مطلب قیمت و زمان عرضه گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس به هزینه لازم برای خرید هر یک از دو مدل پرچمداران جدید سامسونگ اشاره کردیم. اکنون و با در نظر گرفتن احتمال عرضه نسخه دوم گلکسی اس 8 پلاس در کشور محل زندگی خود، باید بین قیمت‌ها سبک و سنگین کرده و تصمیم‌تان را بگیرد. بر اساس اخبار منتشر شده، قیمت گلکسی اس 8 پلاس با رم 6 گیگابایت چیزی حدود هزار و سی دلار خواهد بود. این اخبار رنگ نسخه مجهز به 6 گیگابایت رم گلکسی اس 8 پلاس را مشکی عنوان کرده و مجددا به انحصاری بودن آن به بازارهای کشور چین تاکید کرده است.

قیمت گلکسی اس 8 پلاس با رم 6 گیگابایت

گفتنی است آن دسته از کاربرانی که نسخه دارای 6 گیگابایت رم گلکسی اس 8 و یا گلکسی اس 8 پلاس را خریداری کنند، یک داک رایگان دکس (Dex Dock) دریافت می‌کنند، محصولی که خود به تنهایی دارای حدود 150 دلار قیمت است.

1396-01-15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *