لانچر گوگل در اندروید نوقا لو رفت ؛ فایل APK را دانلود کنید

لانچر گوگل در اندروید نوقا

لانچر گوگل در اندروید نوقا لو رفت ؛ فایل APK را دانلود کنید

همانطور که چندی پیش گفتیم، لانچر گوگل در اندروید نوقا به روز رسانی می‌شود و رابط کاربری این سیستم عامل تغییرات زیادی خواهد کرد. بنابراین در نکسوس های امسال شرکت گوگل، هوم اسکرین متفاوتی را مشاهده می‌کنیم.

ساعاتی قبل نسخه اولیه از لانچر گوگل در اندروید نوقا را مورد بررسی قرار دادیم؛ آیکون کشوی اپلیکیشن‌ها دیگر جایی در لانچر گوگل در اندروید نوقا ندارد و حالا نوار پایینی بخش هوم اسکرین میزبان 5 اپلیکیشن خواهد بود. البته کشوی برنامه‌ها از نسخه جدید لانچر گوگل حذف نشده است و با اسلاید از بخش پایین به سمت بالا، در دسترس کاربران قرار دارد.

نوار جست و جوی برنامه Google Search در بالای هوم اسکرین نیز حالا دیگر جلوه متفاوتی را به خود می‌بیند؛ آیکون اپلیکیشن تقویم گوگل در کنار این نوار قرار گرفته است و با اسلاید می‌توان این دو بخش را باز کرد.

اما همانطور که می‌دانید، لانچر گوگل در اندروید نوقا هنوز در نسخه آزمایشی خود قرار دارد و حالا خوشبختانه نسخه اولیه آن در فضای وب لو رفته است. بنابراین اگر با نصب این نسخه ناشناخته مشکلی ندارید و می‌خواهید طعم لانچر جدید گوگل را بچشید، پیشنهاد می‌کنیم حتما فایل APK آن را دانلود نمایید.

البته لازم به ذکر است که این نسخه لو رفته باگ‌های متعددی دارد؛ به عنوان مثال نوار جست و جوی Google Now با اسلاید باز نمی‌شود و همچنین حین تغییر تصویر پس زمینه، رابط کاربری متوقف می‌‌گردد.

اما به هر حال علاقه مندان به سیستم عامل اندروید حالا شانس امتحان کردن لانچر گوگل در اندروید نوقا را دارند. البته پیشنهاد می‌کنیم این نسخه را به هر قیمتی بر روی دستگاه خود نصب نکنید.

لانچر گوگل در اندروید نوقا

هنوز در مورد انحصاری بودن یا نبودن این لانچر گوگل در اندروید نوقا برای دستگاه‌های نکسوس خبری نداریم، اما گوگل همیشه از بسط دادن برنامه‌های مختلف خود برای سایر محصولات استقبال کرده است. بنابراین تمامی کاربران گوشی های اندرویدی می‌توانند به دریافت این لانچر جدید امیدوار باشند.

جهت دانلود فایل APK لانچر گوگل در اندروید نوقا می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. منبع دانلود این فایل تا حدی شناخته شده است اما فایل نصبی به هیچ وجه تایید شده نیست.

1395-05-13

دیدگاهتان را بنویسید