محصولات Workstation ایسوس با نرم افزارهای تخصصی طراحی هم سازگاری دارند

محصولات Workstation ایسوس

محصولات Workstation ایسوس با نرم افزارهای تخصصی طراحی هم سازگاری دارند

محصولات Workstation ایسوس ، محصولاتی قدرتمند به ویژه در طراحی صنعتی هستند که با نرم افزارهای تخصصی طراحی مانند نرم افزارهای Adobe و Autodesk نیز سازگارند.

ایسوس بزرگترین تولیدکننده مادربورد در جهان، هم‌اکنون قدرت خود را در تولید و توسعه محصولات سری ایستگاه کاری (Workstation) و سرورها به رخ رقبای قدرتمند خود می‌کشاند. یکی از مهم‌ترین کاربردهای Workstationها، استفاده از قدرت آن‌ها در طراحی صنعتی است و با توجه به قدرت بالای آن‌ها، به طبع قیمتشان نیز از سیستم‌های عادی بالاتر خواهد بود. اطمینان از عملکرد بهینه و سازگاری کامل با نرم افزارها، یکی از دغدغه‌های کاربران حرفه‌ای است.

ESC500 G4 ایسوس یکی از بهترین راهکارهای ارائه شده توسط ایسوس است که در ادامه بیشتر به آن می‌پردازیم:

سازگاری محصولات Workstation ایسوس با نرم افزارهای AUTODESK و Adobe

ESC500 G4 ایسوس با داشتن گواهی سازگاری با بسته‌های نرم افزاری دو کمپانی بزرگ AUTODESK و Adobe، دغدغه عدم کارایی و ناسازگاری نرم افزارها را با سخت افزار به کل رفع کرده است. ESC500 G4 با داشتن بیشترین تعداد گواهی ISV به یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های ایستگاه کاری مبدل گشته است. علاوه بر آن با توجه به فراگیر شدن فناوری واقعیت مجازی (VR) در دنیای طراحی، ESC500 G4 ایسوس با بهرمندی از پردازنده‌های NVIDIA Quadro M5000 بهترین عملکرد و دقت را برای کاربر به همراه خواهد داشت.

سخت افزار کارآمد و ارتباط پرسرعت

ESC500 G4 ایسوس به طور پیش‌فرض از رابط USB 3.1 با سرعت 10 گیگابایت در ثانیه پشتیبانی می‌کند و برای ذخیره‌سازهای پرسرعت M.2 به لطف سازگاری با SSDهای 22110 NGFF، حتی می‌توانید از درایوهای یک ترابایتی M.2 در ESC500 G4 استفاده کنید. به منظور ارتباط شبکه پرسرعت و پایدار، ایسوس از شبکه دوگانه Intel I210 که در رده سرور هستند استفاده کرده است. همچنین با توجه به دارا بودن چهار اسلات PCIE3.0 x16، به سادگی می‌توانید از نهایت سرعت و پهنای باند PCI EXPRESS به منظور نصب سخت افزارهای مورد نیاز خود در این محصولات Workstation ایسوس لذت ببرید.

پایداری، عملکرد بهینه، تضمین اصالت کالا

مادربورد ESC500 G4 ایسوس با قطعات رده سرور تولید شده است که بالاترین طول عمر را نسبت به برندهای رقیب دارا است. استفاده از خازن‌ها و چوک‌های باکیفیت، مدار تغذیه هوشمند و خنک‌سازی اختصاصی تنها بخشی از بهینه بودن و عامل پایداری این Workstation است. به منظور عملکرد بهتر و بهینه بودن مصرف انرژی و تامین توان سیستم، ایسوس از منبع تغذیه 700 واتی با استاندارد Gold نیز در ESC500 G4 استفاده کرده است.

تمامی محصولات ایسوس به ویژه محصولات Workstation ایسوس و سرور با گارانتی رسمی در کشور توزیع شده و کاربر هیچ نگرانی مبنی بر عدم اصالت و مشکلات خدمات پس از فروش نخواهد داشت.

1396-04-30

دیدگاهتان را بنویسید