مرحله جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو به زودی شروع می‌شود

پیش فروش محصولات ایران خودرو

مرحله جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو به زودی شروع می‌شود

مرحله جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو به زودی آغاز می‌شود. معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از تداوم پیش فروش خودروهای این شرکت خبر داد و گفت برای تامین نیاز بازار قصد داریم مرحله جدید ثبت نام محصولات ایران خودرو را شروع کنیم.

مصطفی خان کرمی، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو عنوان کرد از ماه گذشته، این شرکت به پیش فروش محصولات خود ادامه داده و هم اکنون قصد داریم مرحله جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو را شروع کنیم. اگر مجوزهای لازم برای اجرای مرحله جدید پیش فروش فراهم شود، در روزهای آینده شاهد اجرایی شدن این طرح خواهیم بود.

پیش فروش محصولات ایران خودرو

پیش فروش محصولات ایران خودرو برای تامین نیاز بازار

مصطفی خان کرمی در ادامه افزود این روزها خودروسازان داخلی با مشکلات زیادی مواجه‌اند، اما این شرایط خللی در انجام تعهدات ما ایجاد نمی‌کند و ما به تعهدات خود پایبند خواهیم بود. به همین جهت قصد داریم با عرضه محصولات جدید به بازار خودرو، از التهاب بازار جلوگیری کرده و آن را به ثبات برسانیم تا نیاز مصرف‌کنندگان تامین شود.

خان کرمی در پایان تاکید کرد متقاضیان خودرو برای ثبت نام باید فقط از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir اقدام کنند یا در نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور، فرایند نام‌نویسی خودرو را انجام دهند.

پیش فروش محصولات ایران خودرو

1397-08-10

دیدگاهتان را بنویسید