مشخصات گوشی Elephone P9000 Edge توسط کمپانی سازنده منتشر شد

گوشی Elephone P9000 Edge

مشخصات گوشی Elephone P9000 Edge توسط کمپانی سازنده منتشر شد

به نظر می‌رسد که کمپانی Elephone گوشی Elephone P9000 Edge خود را در ماه‌های گذشته مخفی نگه داشته است. قاب این مدل جدید حاشیه‌ی کمتری نسبت به مدل قبلی Elephone P9000 دارد که در ژانویه‌ی گذشته معرفی شد. در حال حاضر کمپانی الفون برخی از مشخصات گوشی الفون پی 9000 اج را تائید کرده و به دلیل همین تائیدیه از طرف کمپانی مادر، با اطمینان کامل می‌توانیم برخی از مشخصات فنی آن را اعلام کنیم.

برای شروع اجازه دهید که از نمایشگر آن آغاز کنیم. گوشی Elephone P9000 Edge دارای یک نمایشگر 5.7 اینچی JDI 2K با وسعت رنگ و اشباع رنگ بالا است. نمایشگر قابل توجه ای است حداقل بر اساس داده‌های روی کاغذ که اینچنین نشان می‌دهد. طراحی نمایشگر بدون حاشیه‌ی آن باید نمای زیبا و خاصی به این گوشی بدهد. یکی دیگر از اطلاعات مهم درباره‌ی این اسمارت فون که توسط این کمپانی تائید شده، وجود سنسور اثر انگشت منطبق بر دکمه‌ی فیزیکی اصلی در زیر این نمایشگر بوده که می‌تواند برای تغییر حالات مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات گوشی Elephone P9000 Edge توسط کمپانی الفون تایید شد

این کمپانی همچنین رندرهای را از گوشی P9000 Edge ارائه کرده که در تصاویر منتشر شده به‌وضوح قابل مشاهده است. این رندرها جزئیات بیشتری از این اسمارت فون را به ‌نمایش می‌گذارد. وجود دوربینی دوگانه و فلش LED دوگانه‌ای در پشت آن، توسط این تصاویر تائید می‌شود؛ اما متاسفانه نمی‌توان فوکوس لیزری را در این گوشی پیدا کرد. از دیگر ویژگی‌هایی که توسط این رندرها ارائه می‌شود. جایگیری یک پورت یو اس بی نوع C در پائین و قرارگیری جک هدفون 3.5 میلی‌متری در بالای این گوشی هوشمند است.

شایعات منتشر شده از قبل گویای آن بود که کمپانی الفون قصد دارد تا گوشی Elephone P9000 Edge را به پردازنده‌ی هلیو P10 مجهز کند؛ اما هنوز این خبر تائید نشده است. از تاریخ عرضه‌ی این دستگاه نیز اطلاع دقیقی در دسترس نبوده؛ بنابراین به نظر می‌رسد که هنوز زمان برای راه‌اندازی این گوشی به اندازه‌ی کافی وجود خواهد داشت.

گوشی Elephone P9000 Edge

دیدگاهتان را بنویسید