معرفی لباس هوشمند پولار Team Pro Shirt ؛ مانیتور بدن شما

معرفی لباس هوشمند پولار Team Pro Shirt ؛ مانیتور بدن شما

معرفی لباس هوشمند پولار Team Pro Shirt ؛ مانیتور بدن شما

در زمان‌های گذشته، بهترین راه برای بدست آوردن اطلاعات دقیق بدن در حال ورزش، آن بود که یک حسگر ضربان قلب را به سینه خود می‌چسباندید و تمرین را شروع می‌کردید. اما کمپانی‌هایی مانند OMSignal، Hexoskin و سایرین، با معرفی حسگرهایی که قابلیت ادغام شدن با مواد و جایگیری در درون لباس‌ها را دارند، این روند را برای همیشه تغییر دادند. در نتیجه، شاهد اولین و دومین موج از لباس های ورزشی “هوشمند” در نمایشگاه‌های CES سال‌های گذشته بودیم. اکنون کمپانی پولار (Polar) که یکی از شرکت‌های برتر در زمینه پوشیدنی های هوشمند محسوب می‌شود، لباس هوشمند پولار Team Pro Shirt را معرفی کرده است.

لباس هوشمند Team Pro Shirt در حقیقت یک تیشرت ورزشی بدون آستین است که به منظور قرارگیری در زیر لباس های ورزشی عادی طراحی شده است. در درون این لباس، دو سنسور وجود دارد که در تماس با پوست، ضربان قلب را اندازه‌گیری می‌کند. در زیر یقه این لباس نیز یک محظفه‌ی کوچک وجود دارد که می‌توان از آن برای قرار دادن گجت های ورزشی دیگر استفاده کرد که اطلاعاتی مانند میزان مسافت طی شده، سرعت و شتاب را اندازه‌گیری می‌کنند.

معرفی لباس هوشمند پولار Team Pro Shirt ؛ مانیتور بدن شما

از نام این لباس هوشمند کاملا مشخص است که بخشی از پلتفرم ورزشی Polar Team Pro خواهد بود. در حال حاضر این پلتفرم توسط تیم‌های ورزشی حرفه‌ای در NFL، NBA، NHL و MLB استفاده می‌شود. اما ورزشکاران آماتور نیز می‌توانند بدون مشکل از محصولات پولار استفاده کنند چراکه لباس هوشمند پولار به خوبی با Polar Flow و هر کدام از پوشیدنی‌های دیگر شرکت مانند V800، M600 و M400 سازگار است.

لباس هوشمند پولار Team Pro Shirt در حوالی ماه مارچ با قیمتی نامعلوم عرضه خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-14

دیدگاهتان را بنویسید