معرفی کابل BreakSafe از سوی گریفین برای جلوگیری از سقوط مک بوک های اپل

معرفی کابل BreakSafe از سوی گریفین برای جلوگیری از سقوط مک بوک های اپل

معرفی کابل BreakSafe از سوی گریفین برای جلوگیری از سقوط مک بوک های اپل

یکی از خلاقانه‌ترین تکنیک هایی که اپل در ساخت لپ تاپ های خود به کار گرفته است، کابل MagSafe بوده است. این کابل به سبب قابلیت مغناطیسی ویژه‌ی خود، از سقوط و تغییر حالت مک بوک های اپل بر اثر کشیده شدن کابل جلوگیری می‌کند. حالا با توجه به این که به نظر می‌رسد اپل در نسل جدید مک بوک های خود استفاده از این کابل را از یاد برده است، معرفی کابل BreakSafe از سوی کمپانی گریفین می‌تواند خبر جذابی باشد.

کابل BreakSafe دقیقا با هدف ارائه‌ی قابلیتی ایمنی همچون کابل های مگ سیف اپل تولید شده است. سال گذشته نیز یک کابل از همین سری روانه‌ی بازار شده بود، اما تفاوت مدل جدید در این است که قابلیت شارژ مدل‌های قدرتمندتر سری مک بوک اپل را نیز دارد. مدل سال قبل تنها می‌توانست مدل مک بوک ۱۲ اینچی را شارژ کند و برای تامین انرژی مک بوک پرو به اندازه‌ی کافی کافی نبود.

سری پروی لپ تاپ های اپل نیاز به توان حداقل ۸۷ واتی دارند و این در حالی است که مدل قدیمی کابل BreakSafe گریفین تنها می‌توانست توانی معادل ۶۰ وات را تامین کند. حالا در نسل جدید، این کابل می‌تواند ۱۰۰ وات توان الکتریکی را منتقل کند و این به معنای آن است که کابل BreakSafe مدل Hi-Power هیچ مشکلی برای شارژ مک بوک پرو اپل نخواهد داشت.

البته همان‌طور که در تصویر مشخص است، زیبایی ظاهری فدای این توان فنی شده است و نسل جدید کابل های گریفین کمی زمخت‌تر به نظر می‌رسد. عرضه‌ی مدل ۲۰۱۷ کابل BreakSafe از سه ماهه‌ی دوم سال جاری و با قیمت ۴۰ دلار آغاز خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-16

دیدگاهتان را بنویسید