ملاقات با اسپیکر بلوتوثی معلق ال جی در نمایشگاه CES 2017

اسپیکر بلوتوثی معلق ال جی

ملاقات با اسپیکر بلوتوثی معلق ال جی در نمایشگاه CES 2017

بر اساس آخرین اخبار و اطلاعات، کمپانی ال جی در نمایشگاه CES 2017 که از چند روز دیگر آغاز خواهد شد، قصد دارد از تازه‌ترین دستاورد خود در دنیای لوازم صوتی، یک اسپیکر بلوتوثی معلق ، رونمایی کند.

بلندگوها یا اسپیکرها، امروزه به مراتب متنوع‌تر از سالیان گذشته شده‌اند و در حالی که کیفیت صدا یک مشخصه مهم جهت انتخاب یک اسپیکر خوب است، اما در اینجا موارد دیگری نیز وجود دارد که قابل توجه خواهد بود. به عنوان مثال، طراحی نیز دیگر به یکی از فاکتورهای مهم جهت خرید یک اسپیکر تبدیل شده است، چرا که خریداران در انتخاب این لوازم دقت بیشتری کرده تا با دکوراسیون داخلی منزلشان همخوانی داشته باشد.

در همین راستا، این‌طور گفته می‌شود که کمپانی ال جی قصد دارد از اسپیکرهای فوق مدرن خود در نمایشگاه CES 2017 رونمایی به عمل آورد و از همین حالا علاقه‌مندان به این محصولات، می‌توانند خود را آماده‌ی نگاه نزدیکی به این اسپیکرها کنند. همان‌طور که در تصویر به بیرون درز کرده از یکی از این اسپیکرها مشخص است، ظاهرا بلندگوی اصلی از یک پنل که در زیر آن قرار گرفته، جدا شده و به صورت معلق در هوا نمایان است. شاید این دستگاه از جنس آینده باشد، اما طی سال‌های اخیر چندین اسپیکر بلوتوثی معلق دیگر نیز پا به عرصه گذاشته‌اند. با این حال، از ال جی می‌توان به عنوان قابل اعتما‌دترین و بزرگ‌ترین برند لوازم الکترونیکی یاد کرد که قدم در این راه گذاشته و چنین محصولی را به تولید رسانده است.

عمر باتری عالی اسپیکر بلوتوثی معلق ال جی

به نقل از ال جی، این اسپیکر بلوتوثی معلق قادر است تا 10 ساعت به پخش موسیقی به صورت مداوم بپردازد که بدون شک، بسته به میزان باس و صدا، این میزان می‌تواند متفاوت باشد. این دستگاه همچنین از یک ساب ووفر داخلی و تکنولوژی “Dual Passive Radiator” نیز بهره‌مند است. قسمت بلندگو به طور خاص موفق به دریافت مجوز IP67 (ضد آب) شده و به لطف تکنولوژی چند نقطه‌ای خود، می‌تواند به صورت همزمان به دو دستگاه متصل شده و خدمت‌رسانی کند.

در حال حاضر متاسفانه هیچ اطلاعاتی در خصوص قیمت و زمان ورود به بازار اسپیکر بلوتوثی معلق ال جی به دست نیامده است، اما انتظار می‌رود ال جی در نمایشگاه CES 2017 برای نخستین بار از آن رونمایی کرده و اطلاعات بیشتری از آن را در اختیار علاقه‌مندان بگذارد.

1395-10-07

دیدگاهتان را بنویسید