موبایل گیمینگ ایسر امسال وارد بازار خواهد شد

موبایل گیمینگ ایسر

موبایل گیمینگ ایسر امسال وارد بازار خواهد شد

مدیر عامل کمپانی ایسر تایید کرد که موبایل گیمینگ ایسر امسال وارد بازار خواهد شد؛ بنابراین اگر به دنبال یک موبایل گیمینگ خوب می‌گردید باید امسال چشم از خبرهای مربوط به کمپانی Acer برندارید.

رئیس این کمپانی خبر از ساخت گوشی هوشمندی داد که توسط این کمپانی به‌عنوان موبایل گیمینگ ایسر برای سال 2016 به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد. بر اساس گزارش‌های جدید منتشر شده، ایسر در حال تولید گوشی هوشمندی است که با آن بتوان تجربه‌های بزرگی در زمینه‌ی بازی به دست آورد.

با استناد به گفته‌های ST Liew، مدیرعامل گروه تجاری محصولات هوشمند ایسر که در منابع خبری چین منتشر شد؛ گوشی هوشمند جدید این کمپانی در کوارتر چهارم سال 2016 با برچسب قیمتی بین 499 تا 599 دلار به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

کمپانی Acer یک شرکت چند ملیتی بوده که در زمینه‌ی ساخت و توسعه‌ی لوازم کامپیوتری و الکترونیکی در تایوان تاسیس شد. این کمپانی در سال 2015 این کمپانی به‌عنوان ششمین فروشنده‌ی بزرگ کامپیوترهای شخصی در جهان شد.

مدیرعامل کمپانی ایسر خبر از موبایل گیمینگ ایسر در اواخر امسال داد

اکنون کمپانی ایسر می‌گوید که به‌سختی مشغول کار بر روی محصول جدید خود است. در حال حاضر راه‌هایی برای بهبود مواردی چون اتلاف گرما و عمر باتری در دست بررسی است. این کمپانی در حال توسعه‌ی نرم‌افزارهای جدیدی بوده که برای بازی‌های موبایل بهینه شده است.

دقیقا مشخص نیست که آیا به‌سادگی می‌توان گفت که این گوشی جدید، یک تلفن هوشمند قدرتمند خواهد بود یا با ویژگی‌های مخصوصی برای بازی – داشتن کنترل‌های فیزیکی – همراه خواهد شد. آقای Liew اطلاعات بیشتری از موبایل گیمینگ ایسر را فاش نکرد؛ بنابراین هنوز باید صبر کنیم تا اطلاعات رسمی تائید شده‌ای از طرف این کمپانی منتشر شود.

Liew همچنین آشکار کرد که کمپانی ایسر قصد دارد تا در مجموع از 5 گوشی هوشمند خود در سال 2016 رونمایی کند که از آن جمله ساخت دستگاه‌های جدید گیمینگ است. وی به این نکته نیز اشاره کرد که یکی از این دستگاه‌ها حتی قیمتی کمتر از 200 دلار خواهد داشت.

این کمپانی انتظار دارد که فروش محصولات پوشیدنی خود را به رقمی بیش از 600,000 دستگاه در پایان امسال برساند؛ اما هیچ کلمه‌ای از برنامه‌های این شرکت برای رسیدن به چنین آماری گفته نشد. تنها این را بدانید که موبایل گیمینگ ایسر در راه است.

دیدگاهتان را بنویسید