مک بوک پرو مدل 2016 احتمالا دارای یک دکمه تاچ آی دی خواهد بود

مک بوک پرو مدل 2016 احتمالا دارای یک دکمه تاچ آی دی خواهد بود

همانطور که اطلاع دارید در حال حاضر مک بوک‌های مختلفی در بازار وجود دارند که طرفداران خاص خود را داشته و مشتریان زیادی به خرید آن‌ها روی می‌آورند. آن‌طور که پیدا است شرکت اپل در حال برنامه‌ریزی برای ساخت مک بوک‌های آینده است و بر طبق گزارش‌های جدید منتشر شده مک بوک پرو مدل 2016 احتمالا دارای یک دکمه تاچ آی دی پاور خواهد بود. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

اگر شما از دارندگان مک‌ بوک‌ها هستند و نیاز به امنیت بیشتری برای مک بوک خود دارید، قطعا این خبر برای شما بسیار خوشحال کننده است، باتوجه به شایعات منتشر شده اپل قصد دارد که در مک بوک پرو مدل 2016 دکمه تاچ آی دی را به ارمغان بیاورد، که در واقع روی دکمه پاور تعبیه خواهد شد و البته حدس ما این است که اپل از همان دکمه هوم آیفون در این دستگاه استفاده خواهد کرد.

خبرهای گذشته هم که در ماه می منتشر شده بودند به حضور تاچ آی دی در مک بوک آینده اشاره کرده بودند، البته این خبر بیشتر مربوط به پشتیبانی سیستم‌عامل مک از تاچ آی دی بود. به هر حال قرار بر این شده که امنیت بیومتریکی دستگاه‌ها افزایش یابد، یعنی یک کامپیوتر مک تا زمانی که فرد به آن نزدیک نباشد روشن نخواهد شد.

سنسور تاچ آی دی را در کنار مک بوک پرو مدل 2016 فرض کنید، چه خواهد شد؟ بدون شک به جذاب‌ترین مدل موجود مک بوک‌ها خواهد شد و شاید حس یک ساعت هوشمند اپل را به کاربر بدهد. به هر حال شاید اپل قصد ادغام سازی دستگاه‌های خود را با سیستم‌عامل مک داشته باشد، البته این خبر هم از دسته شایعات و هنوز اپل خبرهای رسمی را در این باره منتشر نکرده است.

از سوی دیگر ایده وجود سنسور تاچ آی دی در مک بوک‌ها چندان تازه نیست و مدت زیادی است که اپل قصد به ارمغان آوردن این تکنولوژی را در مک بوک‌ها داشته است و حال قرار است که آن را در مک بوک پرو مدل 2016 تعبیه کند.

آن‌طور که شایعات ادعا می‌کند مک بوک پرو مدل 2016 دارای تغییرات بزرگی است و غیر از تاچ آی دی شاید صحبت از صفجه‌کلید OLED لمسی در دستگاه شود. اگرچه هنوز اپل هیچ بیانیه رسمی را در این باره منتشر نکرده، اما دور از واقعیت نیست و این انتظار را داریم که حداقل دکمه تا آی دی در مک بوک آینده وجود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید