میزان مقاومت نوکیا 6 در زیر شکنجه؛ تست خراش، آتش‌سوزی و خم شدن

میزان مقاومت نوکیا 6 را در این ویدیو ببینید؛ نسخه 6 زیر شکنجه!

میزان مقاومت نوکیا 6 در زیر شکنجه؛ تست خراش، آتش‌سوزی و خم شدن (ویدیو)

شاید بهتر است سوال پرسیدن درمورد اینکه «چه زمانی محصولات جدید نوکیا به بازار ایران وارد می‌شوند؟» را فراموش کنید. در حال حاضر بهترین سوال این است که این گوشی ها چقدر محکم هستند. در ویدیوی امروز، میزان مقاومت نوکیا 6 (Nokia 6) را زیر تست‌های خراش، آتش‌سوزی و خم شدن مورد آزمایش قرار خواهیم داد. به نظر شما آیا نوکیا 6 می‌تواند فنلاندی‌ها را سربلند کند؟

تست میزان مقاومت نوکیا 6 به سوالاتی مانند «آیا به راحتی خراش برمی‌دارد؟»، «آیا مانند گلکسی نوت 7 به راحتی آتش می‌گیرد؟»، «اگر آتش گرفت چه بلایی سر گوشی می‌آید؟»، «آیا مانند آیفون 6 اس به راحتی خم می‌شود؟» جواب خواهد داد.

پاسخ همه این سوالات در ویدیوی زیر نهفته شده است. البته تشخیص درست و نهایی با خود شماست. تست‌های انجام شده در این کلیپ 4.5 دقیقه‌ای با خشونت بسیار بالایی انجام می‌گیرند؛ در واقع شما از ابتدا تا انتهای آن، با صحنه‌های شکنجه نوکیا 6 مواجه خواهید بود. پس توصیه می‌شود اگر تحمل دیدن گوشی محبوبتان در زیر شکنجه را ندارید، بهتر است آن را نبینید. در غیر این صورت، لذت خواهید برد!

ویدیوی تست میزان مقاومت نوکیا 6

خب، حالا که ویدیو را دیدید، حتما به این نکته پی برده‌اید که «موبایل نوکیا 6 یکی از اصلی‌ترین مدعیان برنده جایزه بادوام ترین گوشی سال 2017» است. حتی ممکن است جانشین معنوی و برحق نوکیا 3310 (Nokia 3310) قدیمی نوکیا 6 باشد نه نوکیا 3310 جدید! نظر شما چیست؟

1395-12-25

دیدگاهتان را بنویسید