میزو پرچم‌داری با صفحه نمایش منحنی و پردازنده اگزینوس 8890 خواهد ساخت

اگزینوس 8890

میزو پرچم‌داری با صفحه نمایش منحنی و پردازنده اگزینوس 8890 خواهد ساخت

تقریبا یک ماه پیش بود که شرکت میزو آخرین پرچم‌دار خود را تحت عنوان میزو پرو 6 ( Meizu Pro 6 ) روانه بازار کرد، این شرکت در ساله گذشته هم محصولی قدرتمند با نام میزو پرو 5 معرفی کرده بود و اکنون انتظار می‌رود که نسل جدید سری پرچم‌دار میزو دارای مشخصات سخت افزاری قدرتمندی مانند تراشه‌ی اگزینوس 8890 باشد. امروز اطلاعاتی درباره پرچم‌دار آینده میزو منتشر شده است که خبر از عرضه یک گوشی هوشمند تمام عیار را می‌دهد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

شرکت میزو آخرین پرچم‌دار خود را با پردازنده Helio X25 روانه بازار کرد که تقریبا مناسب و معقول بود، اما در مقایسه با رقبایی مانند اسنپدراگون 820 و اگزینوس 8890 ضعیف است. حال آن‌طور که پیدا است این شرکت قصد دارد که در پرچم‌دار جدید خود از چیپست اگزینوس 880 استفاده کند، البته این اولین باری نیست که خبر از استفاده چیپست اگزینوس در دستگاه‌های میزو منتشر شده است.

با توجه به منبع این خبر شرکت میزو علاوه بر استفاده از چیپست جدید از صفحه نمایش منحنی سامسونگ در دستگاه جدید خود استفاده می‌کند. البته هنوز منبع معتبری این خبر را تایید نکرده است و تنها در مجله‌های آنلاین خارجی شایعاتی در این باره منتشر شده است.

اگزینوس 8890

قطعا چنین دستگاهی با چیپست قدرتمند و صفحه نمایش خمیده قیمت بالایی دارد، اما در کنار شایعات منتشر شده به جزئیات قیمت دستگاه اشاره شده است، دستگاه فوق با قیمت 3000 یوان برابر با 460 دلار روانه بازار می‌شود، البته لازم به ذکر است که این قیمت تقریبی است. به هر حال اگر این خبر واقعی باشد و پرچم‌دار جدید میزو با صفحه نمایش منحنی تنها 460 دلار قیمت داشته باشد، موفقیت خوبی برای این شرکت چینی در بازار موبایل کسب می‌شود.

به هر حال انتظار می‌رود که گوشی‌هوشمند فوق در نیمه دوم 2016 به‌صورت رسمی معرفی شود، اگرچه هنوز اطلاعاتی درباره نام این دستگاه منتشر نشده، اما شاید دارای پسوند اج به معنای منحنی یا خمیده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید