نرم افزار Privacy Shade بلک بری برای افزایش امنیت گوشی اندرویدی

اپلیکیشن جدید بلک بری از نگاه کردن مزاحمان به نمایشگر گوشی اندرویدی شما جلوگیری می‌کند!

اپلیکیشن جدید بلک بری از نگاه کردن مزاحمان به نمایشگر گوشی اندرویدی شما جلوگیری می‌کند!

برای آن دسته از کاربرانی که زیاد با مترو سفر می‌کنند و یا آنهایی که در محیط‌های اداری و تجاری شلوغ نیاز به کار با اسمارت فون یا تبلت خود دارند، نگاه کردن افراد مزاحم و البته افراد فضولی که سعی دارند اطلاعات و تصاویر نمایش داده شده بر روی صفحه را مشاهده کنند، یک مشکل دائمی و آزاردهنده است. حالا توسعه‌دهندگان کمپانی بلک بری گویا راه حلی برای این مشکل پیدا کرده‌اند که کارکرد جالبی دارد.

خوشبختانه بلک بری از گذشته به بحث امنیت و حریم خصوصی کاربران اهمیت زیادی می‌داده است و حالا نیز اپلیکیشن Privacy Shade این کمپانی، قرار است حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران در گوشی های اندرویدی را به مرحله‌ی جدیدی وارد کند. در واقع بعد از نصب این اپلیکیشن، شما می‌توانید در هر لحظه تعیین کنید که چه بخشی از نمایشگر قابل مشاهده باشد و با تیره شدن قسمت‌های دیگر تاچ اسکرین، دیگر افراد نمی‌توانند آنها را مشاهده کنند و سر از اطلاعات شخصی شما دربیاورند!

نرم افزار Privacy Shade به طور هماهنگ با قابلیت Quick Settings در سیستم عامل اندروید نوقا کار می‌کند و البته آن دسته از کاربرانی که دارای یک دیوایس اندرویدی بلک بری با کیبورد فیزیکی هستند، نیز قادر خواهند بود که یکی از دکمه‌های کیبورد فیزیکی دیوایس خود را به فعال‌سازی این اپلیکیشن اختصاص دهند. همچنین امکان تعیین میزان تیرگی بخش‌های خاموش نمایشگر نیز وجود دارد و شما میتوانید با قرار دادن آنها بر روی بالاترین حالت ممکن، کمترین درز اطلاعات را شاهد باشید و به غیر از خودتان، افراد دیگر هنگام تماشای نمایشگر گوشی اندرویدی شما نمی‌توانند اطلاعات خاصی به دست بیاورند.

اپلیکیشن جدید بلک بری از نگاه کردن مزاحمان به نمایشگر گوشی اندرویدی شما جلوگیری می‌کند!

برنامه Privacy Shade بر روی چه گوشی هایی نصب می‌شود؟

بنابراین اگر شما هم می‌خواهید از قابلیت‌های جذاب این نرم افزار در جهت حفاظت از حریم خصوصی و اطلاعات نمایشگر اسمارت فون خود در محیط‌های شلوغ بهره ببرید، می‌توانید نرم افزار Privacy Shade را از همین حالا و با مراجعه به این لینک در فروشگاه گوگل پلی به طور رایگان دریافت و نصب نمایید. گفتنی است که در حال حاضر تنها کاربران مدل‌های اندرویدی این برند کانادایی شامل گوشی های بلک بری Priv ،بلک بری DTEK50 ،بلک بری DTEK60 و مدل بلک بری KEYone میتوانند این برنامه را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنند.

1395-12-21

دیدگاهتان را بنویسید