نسخه جدید اپلیکیشن همراه کارت با امکانات جدید رونمایی شد

اپلیکیشن همراه کارت

نسخه جدید اپلیکیشن همراه کارت با امکانات جدید رونمایی شد

نسخه جدید اپلیکیشن همراه کارت عرضه شد. این نسخه دارای امکانات تازه‌ای از جمله امکان انتقال وجه از مبدا بانک‌های مختلف به همه کارت‌های عضو شتاب است.

دارندگان اپلیکیشن همراه کارت با استفاده از نسخه جدید می‌توانند از مبدا بانک‌های آینده، ملی، کشاورزی، انصار، پست بانک و سرمایه به کلیه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، عملیات انتقال وجه را انجام دهند. به این ترتیب بیش از 67 میلیون کارت عضو شتاب اکنون می‌توانند در شبکه «همراه کارت» ثبت شوند.

سرعت و ایمنی بالا با نسخه جدید اپلیکیشن همراه کارت

یکی دیگر از امکانات این نسخه جدید، امکان ورود به قسمت تنظیمات اپلیکیشن با استفاده از اثرانگشت است که ضمن افزایش ایمنی، سرعت در کار را بسیار ارتقا می‌دهد. تجربه کاربری بالای این اپلیکیشن و عدم نیاز به مراجعه به شعبه برای استفاده از آن، از اصلی‌ترین مزیت‌های رقابتی «همراه کارت» است. همچنین تراکنش‌های انتقال وجه انجام شده در اپلیکشین همراه کارت پس از ارائه نسخه جدید به زودی به 25 میلیون تراکنش خواهد رسید.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا به زودی نسخه دیگری از «همراه کارت» را ارائه خواهد کرد که خدمات کیف پول الکترونیکی به آن اضافه شده و به‌گونه‌ای خواهد بود که با شرایط جدید پرداخت الکترونیکی کشور سازگار باشد.

«همراه کارت»، جدیدترین محصول خدمات بانکداری الکترونیکی است که از آن می‌توان در گوشی‌های تلفن همراه و تبلت‌های هوشمند با سیستم عامل‌های Android و iOS استفاده کرد. هم‌اکنون می‌توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود کنید.

1396-05-03

دیدگاهتان را بنویسید