نسخه چینی گلکسی اس 8 حاوی یک رم 6 گیگابایتی خواهد بود

نسخه چینی گلکسی اس 8

نسخه چینی گلکسی اس 8 حاوی یک رم 6 گیگابایتی خواهد بود

رم 6 گیگابایتی روی پرچمدار سامسونگ؟ بله سامسونگ چند ماه پیش نسخه چینی گلکسی نوت 7 را همراه با یک رم 6 گیگابایتی روانه بازار کرد و اینک قصد دارد بار دیگر همین استراتژی را بر روی نسل جدید پرچمدار گوشی های هوشمند خودش نیز پیاده کند. به نقل از یک گزارش جدید نسخه چینی گلکسی اس 8 سامسونگ (Samsung Galaxy S8) با دو انتخاب متفاوت مجهز به رم 4 / 6 گیگابایتی و حافظه داخلی 64 / 128 گیگابایتی روانه بازار خواهد شد. این گزارش در صفحه شخصی “Kevin Wong”، تحلیلگر ارشد شرکت چینی IHS در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده است؛ هرچند این اولین باری نیست که چنین شایعه‌ای را می‌شنویم.

نسخه چینی گلکسی اس 8

نسخه چینی گلکسی اس 8 همانند گلکسی سی 9 و نسخه چینی گلکسی نوت 7 ویژه خواهد بود

سامسونگ با گلکسی نوت 7 نشان داد که نمی‌خواهد هیچ کم و کاستی را در بازارهای قدرتمندی که از برندهای محلی گسترده‌ای برخوردارند از خود به عرصه بگذارد و به همین خاطر بود که فبلت قدرتمند خودش را با یک رم 6 گیگابایتی در بازار چین عرضه کرد. اینک سامسونگ با اضافه کردن یک رم متفاوت در نسخه چینی گلکسی اس 8 نیز قصد دارد همین رویه را دنبال کند تا برنده‌ی جنگ حافظه رم در بین گوشی های موجود در بازار چین باشد. البته تحلیلگر شرکت IHS بر این باور است که این نسخه همراه با رم 6 گیگابایتی و حافظه 128 گیگابایتی نه تنها در چین، بلکه در خانه کمپانی سامسونگ، کره جنوبی نیز به فروش خواهد رفت. سامسونگ در حال حاضر گوشی گلکسی C9 خود را نیز همراه با رم 6 گیگابایتی و حافظه 64 گیگابایتی در چین به فروش می‌رساند که پیشتر شاهد چنین رویکردی از سوی آن‌ها نبوده‌ایم.

 

بیشتر بخوانید:

سامسونگ گلکسی سی 9 پرو معرفی شد: اولین گوشی سامسونگ با 6 گیگابایت حافظه رم

 

این که آیا نسخه چینی گلکسی اس 8 همزمان با رونمایی از نسخه جهانی آن معرفی خواهد شد یا کمی بعدتر این اتفاق می‌افتاد را باید به حقیقت رسیدن این شایعه بسپاریم و تا 9 فروردین ماه منتظر بمانیم؛ اما این باور بسیاریست که سامسونگ با توجه به اینکه خود به عنوان بزرگترین تامین کننده چیپ های رم و حافظه شناخته می‌شود، بعید است که مشکلی بابت این تصمیم داشته باشد. ما امیدواریم حتی شاهد عرضه نسخه‌ی 256 گیگابایتی Galaxy S8 نیز باشیم، هرچند هنوز هیچ نشانه‌ای از عرضه آن وجود ندارد.

1395-12-27

دیدگاهتان را بنویسید