نسل جدید هیوندای سانتافه در پوشش استتاری دیده شد

نسل جدید هیوندای سانتافه

نسل جدید هیوندای سانتافه در پوشش استتاری دیده شد

علاقه زیاد مشتریان در سطح جهان به خودروهای کراس اوور بر هیچ کس پوشیده نیست و شرکت هیوندای نیز به خوبی از این موضوع اطلاع دارد. به همین دلیل به نظر می‌رسد که این خودروساز کره‌ای قصد دارد نسخه‌ی جدیدی از سانتافه (Santa Fe) را به بازار عرضه کند. اخیرا تصاویری منتشر شده که نسل جدید هیوندای سانتافه را در پوشش استتاری و در حال تست فنی نشان می‌دهد.

با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده از نسل جدید هیوندای سانتافه ، این طور به نظر می‌رسد که این خودرو بزرگترین کراس اوور هیوندای خواهد بود. پیش از این نیز اخباری به گوش می‌رسید که شرکت هیوندای قصد دارد کابین نسل جدید را گسترش دهد تا ظرفیت 8 نفر را داشته باشد؛ یعنی یک نفر بیشتر از ظرفیت نسل فعلی سانتافه.

نسل جدید هیوندای سانتافهحتی پوشش‌های استتاری روی خودرو نیز نتوانسته‌اند ابعاد بزرگ نسل جدید هیوندای سانتافه را پنهان کنند اما جزئیات طراحی و انحناهای روی آن به خوبی پوشانده شده است. در این تصاویر تنها می‌توان جلوپنجره‌ی جدید و چراغ جلوی بزرگ را مشاهده کرد.

احتمال تغییر نام نسل جدید هیوندای سانتافه

دیو زاچوفسکی (Dave Zuchowski)، مدیرعامل بخش آمریکای هیوندای بر این باور است که نام‌های سانتافه اسپورت 5 نفره و سانتافه‌ 7 نفره برای مشتریان بسیار گیج‌کننده است و به همین دلیل، هیوندای برنامه‌هایی برای نام‌گذاری جدید نسل آینده‌ی این خودرو در سر دارد؛ بنابراین می‌توان پیش‌بینی کرد که نسل جدید هیوندای سانتافه با نام کاملا متفاوتی روانه‌ی بازار شود.

نسل جدید هیوندای سانتافههیوندای سانتافه جدید، از استایل خشن‌تری نسبت به قبل برخوردار است که حتی می‌تواند رقابت جانانه‌ای را با جیپ داشته باشد. از سانتافه که بگذریم، در مورد برادران کوچک‌تر آن شنیده می‌شود که نسل بعدی مدل توسان با ابعاد بزرگتر عرضه خواهد شد. همچنین مدل‌های جدیدی نیز تولید می‌شوند که قرار است با تویوتا C-HR و هوندا HR-V رقابت کنند.

1395-11-26

دیدگاهتان را بنویسید