هدست واقعیت مجازی Honor VR توسط هواوی رونمایی شد

هدست واقعیت مجازی Honor VR

هدست واقعیت مجازی Honor VR توسط هواوی رونمایی شد

تقریبا سه هفته‌ی پیش بود که خبرهایی از هدست واقعیت مجازی هواوی VR به گوش می‌رسید و گفته شده بود که این کمپانی نیز علاقه دارد به عرضه‌ی واقعیت مجازی وارد شود. گویا این اتفاق امروز رخ داد و هواوی رسما از هدست واقعیت مجازی Honor VR رونمایی کرد.

آیا هدست واقعیت مجازی Honor VR توانایی رقابت با Gear VR را دارد؟

هدست واقعیت مجازی Honor VR در حقیقت یک رقیب جدی برای هدست واقعیت مجازی Gear VR ساخت سامسونگ است و به نظر می‌رسد که به لطف گوشی هواوی آنر وی 8 (Honor V8) می‌تواند تجربه‌ی خوبی را از واقعیت مجازی در اختیار کاربران قرار دهد.

طبق اطلاعاتی که امروز هواوی در رویداد خود منتشر کرد هدست واقعیت مجازی Honor VR قرار است با گوشی‌های هواوی پی 9، پی 9 پلاس، میت 8 و صدالبته گوشی تازه معرفی شده‌ی آنر V8 سازگار باشد. جالب است بدانید که در میان این هندست‌ها، تنها آنر وی 8 است که از صفحه‌ی 2K بهره می‌برد.

محصول جدید هواوی دارای HiFi درون ساخته بوده و همچنین صدای 360 درجه‌ای را به کاربر هدیه خواهد داد تا کاربر بتواند یک تجربه‌ی عالی در دنیای واقعیت مجازی داشته باشد.

جالب است بدانید که هدست واقعیت مجازی Honor VR از حالت ویدیو 2.0 نیز پشتیبانی کرده و همچنین حالت محافظت چشم و حالت سینما را نیز برخوردار خواهد بود. استفاده از این هدست زمانی جذاب‌تر می‌شود که بدانید قرار است بیش از هزار فیلم واقعیت مجازی به لطف سرویس Youku برای کاربران قابل دسترس باشد.

متاسفانه تنها نکته‌ی منفی که وجود دارد عدم وجود بازی برای این هدست واقعیت مجازی است تا گیمرها نیز به سمت این هدست جذب شوند؛ البته تنها به زمان نیاز است تا هواوی چاره‌ای برای موضوع بیندیشد.

به نظر می‌رسد که سال 2016 را باید سال واقعیت مجازی خواند، زیرا انواع هدست‌های واقعیت مجازی روانه بازار شده است و کاربران با توجه به سخت افزارهای مختلف می‌توانند به لطف هدست‌های ذکر شده به محتویات واقعیت مجازی دسترسی داشته باشند و از آن‌ها لذت ببرند. نظر شما در مورد هدست واقعیت مجازی Honor VR چیست؟ آیا علاقه به خرید آن دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید