هدفون های جدید Sennheiser در مراسم IFA 2016 رونمایی شدند

هدفون های جدید Sennheiser

هدفون های جدید Sennheiser در رویداد IFA 2016 رونمایی شدند

رویداد IFA 2016 دو روز قبل در شهر برلین آغاز شد و اخبار مربوط به آن کماکان داغ و پر حرارت دنبال می‌شوند. تاکنون محصولات جدیدی در این رویداد بزرگ رونمایی شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به گوشی اکسپریا ایکس سونی و ساعت هوشمند جدید سامسونگ اشاره کرد. حالا هدفون های جدید Sennheiser نیز به لیست محصولات معرفی شده در رویداد IFA 2016 اضافه شدند.

این کمپانی تقریبا هر سال از محصولات جدید خود در همین رویداد بین المللی رونمایی کرده است و امسال نیز سنت شکنی نکرد. هدفون های جدید Sennheiser حالا از راه رسیده‌اند. در ادامه بیشتر با این هدفون‌ها آشنا می‌شویم.

سری اچ دی 4 از هدفون های جدید Sennheiser شامل محصولاتی با گوشی‌های بزرگ است که به خوبی کل فضای اطراف گوش کاربران را می‌پوشانند؛‌ هدفون‌های سری اچ دی 4 در چهار کانفیگ مختلف به فروش خواهند رسید. این هدفون‌ها با تکنولوژی مسدود سازی نویزهای اطراف همراه است که در نتیجه کاربران تجربه لذت بخشی در شنیدن موسیقی را خواهند داشت.

هدفون های جدید Sennheiser

بزرگی گوشی‌ این هدفون‌ها به معنای سنگین بودن آنها نیست. هدفون های جدید Sennheiser در واقع بسیار سبک و انعطاف پذیر هستند و کاربران می‌توانند جهت سهولت در حمل آنها را از نقاط خاصی تا کنند؛ این هدفون‌ها از قابلیت کنترل ولوم داخلی و همچنین تماس‌های تلفنی پشتیبانی کامل دارند. اما محصولات سری جدید اچ دی 2 این کمپانی طراحی باریک‌تری داشته و جایگزین هدفون‌های سری اچ دی 200 و پی ایکس 100 می‌شوند.

علاوه بر این، کمپانی Senneheiser آپدیت جدیدی را برای سری اچ دی 500 از محصولات خود معرفی کرده است. هدفون‌های اچ دی 559، 569، 579 و 599 همگی از گوشی‌های بزرگ و پد‌های قابل تعویض پشتیبانی می‌کنند که حالا به لطف تکنولوژی EAR این کمپانی، تجربه پخش موسیقی بهتری را ارائه خواهند داد. به غیر از مدل اچ دی 569، سایر هدفون‌ها با بخش پشتی باز طراحی شده‌اند.

این کمپانی در مراسم خود رسما اعلام کرد که تمامی هدفون های جدید Sennheiser از انتهای همین ماه به بازار عرضه می‌شوند. با این حال متاسفانه خبری از قیمت و جزئیات بیشتر در این مراسم نبود. در آینده حتما هدفون‌های جدید این تولیدکننده شناخته شده را با جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هدفون های جدید Sennheiser

نظر شما در مورد هدفون های جدید Sennheiser در مراسم IFA 2016 شهر برلین چیست؟ در صورت پایین بودن قیمت این محصولات آیا به فکر خرید آنها خواهید بود؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان مطلب به اشتراک بگذارید.

1395-06-12

دیدگاهتان را بنویسید