هشدار: پراید و پژو 405 نخرید!

هشدار: پراید و پژو 405 نخرید!

مدیرعامل انجمن حمایت از مصرف کنندگان از مردم خواست که از خرید خودروهای بی کیفیتی مانند پراید و پژو 405 اجتناب کنند. او همچنین توقف تولید این خودروها را خواستار شد و از خودروسازان خواست که فکری به حال جایگزینی خودروهای جدیدتر به جای خودروهای نسل قدیم بکنند.

مسیح انصاری بیان کرد که وزارت صنعت و معدن و تجارت موظف است تا آیین نامه سال 1389 را اجرا کند و مانع تولید خودروهای بی کیفیتی مانند پراید و پژو 405 شود زیرا در سالهای اخیر هیچ تغییری در کیفیت این خودروها صورت نگرفته و معایب آنها برطرف نشده است. آیین نامه شورای سیاست‌گذاری خودرو حدود 6 سال پیش تصویب و به خودروسازان ابلاغ شد که طبق آن تولید خودروهای قدیمی و بی کیفیت ممنوع اعلام شد.

پراید و پژو 405 باید از دور خارج شوند

انصاری افزود:

فناوری تولید خودروهای پراید و پژو 405 مربوط به دو دهه پیش است و این خودروها قابل مقایسه و رقابت با خودروهای با کیفیت امروزی نیستند؛ اما چیزی که مشخص نیست این است که چرا وزارت صنعت و معدن این خودروها را از رده خارج نمی‌کند.

پراید و پژو 405

وی از مردم خواست که با ممانعت از خرید خودروهای بی کیفیت موجبات توقف این خودروها را فراهم سازند. ایشان همچنین از خودروسازان خواست که با جایگزینی خودروهای با کیفیت به جای پراید و پژو 405 برای امنیت و آسودگی مردم کشورمان اهمیت قائل شوند.

گفته می‌شد که از سال جاری تولید خودروهایی که بیش از 10 سال از عرضه آن گذشته باشد ممنوع است اما تا کنون خبری از اجرای این مصوبه نیست.

1395-06-23

دیدگاهتان را بنویسید