هواوی در رتبه هشتاد و سوم برترین شرکت های دنیا در لیست Fortune 500

هواوی

هواوی در رتبه هشتاد و سوم برترین شرکت های دنیا در لیست Fortune 500

100 شرکت برتر دنیا در لیست Fortune 500 معرفی شد و شرکت چینی هواوی نیز با درآمد 78.51 میلیارد دلاری در رتبه هشتاد و سوم این فهرست قرار گرفته است.

شرکت هواوی موفق شد در لیست Fortune 500 امسال خود را بین 100 شرکت اول بزرگ دنیا در رتبه 83 جای دهد. رتبه هواوی در سال گذشته در این لیست 129 بود که امسال با درآمد 78.51 میلیارد دلاری، این شرکت جایگاه بسیار بهتری را نصیب خود کرده است.

لیست Fortune 500 همواره به عنوان منبعی قابل اعتماد با ارزیابی شرکت های بزرگ دنیا، 500 شرکت برتر را در مجله Fortune به صورت سالانه معرفی می نماید. رتبه‌بندی فورچون 500 بر اساس شاخص‌هایی مهم، شرکت‌های مشهور را بر اساس نقاط قوت، اندازه و رقابت بین‌المللی و شاخص‌هایی از اقتصاد جهانی که فراتر از مرزها، ملیت‌ها و تفاوت‌های فرهنگی است، مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

بهترین شرکت های جهان

قرارگیری نام تجاری هواوی در لیست‌های معتبر بین‌المللی

ارزش نام تجاری Huawei توسط سازمان‌های معتبر دیگری هم به رسمیت شناخته شده و در لیست‌های ارزشمند و معتبر بین‌المللی جهان قرار گرفته است. به عنوان نمونه هواوی تنها شرکت چینی به شمار می‌رود که در فهرست برندهای ارزشمند جهان توسط فوربس در سال 2017 قرار گرفت. هواوی همچنین رتبه‌ 49 را در میان 100 برند برتر جهان در لیست BrandZ به خود اختصاص داد. به علاوه این شرکت در رتبه‌بندی 2017 Global 500 جایگاه 40 را در میان برندهای با ارزش جهان کسب کرد که در مقایسه با سال قبل از آن، هفت پله صعود کرده است.

براساس گزارش موسسات تحقیقاتی IDC ،SA و Trendforce، هواوی در بازار گوشی های هوشمند در سال 2017 جایگاه شماره 3 را در جهان و در چین جایگاه شماره یک را به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر است گوشی های پرچمدار سری P و Mate این شرکت قلب مشتریان زیادی را در جهان تسخیر کرده است و توانسته بستر مناسبی برای توسعه بازار هواوی در بازار گوشی های میان رده و بالا رده بازار برای این شرکت ایجاد نماید.

1396-05-02

دیدگاهتان را بنویسید