ویدیوی جعبه گشایی هواوی پی 10 – Huawei p10 Unboxing

ویدیوی جعبه گشایی هواوی پی 10

تماشا کنید : ویدیوی جعبه گشایی هواوی پی 10

بعد از مدت‌ها شایعه و شنیدن اخبار ضد و نقیض، بالاخره پرچمدار بعدی هواوی در نمایشگاه MWC 2017 معرفی شد. هواوی پی 10 (Huawei P10) در ماه مارس (فروردین 96) در کشورهای زیادی عرضه خواهد شد، هر چند غیبت آن در بازار ایالات متحده آمریکا شدیدا قابل توجه است. گوشی هواوی پی 9 نیز به بازار این کشور راه پیدا نکرد از قرار معلوم حداقل در ابتدای عرضه جهانی، هواوی پی 10 نیز راهی به آن نخواهد داشت. در ادامه با نمایش ویدیوی جعبه گشایی هواوی پی 10 قصد داریم تا تمامی ویژگی‌های این گوشی را در عمل مشاهده کنیم.

در ویدیوی جعبه گشایی هواوی پی 10 بیش از هر چیزی طراحی گوشی چشم‌نوازی می‌کند

همانند گوشی پی 9، نخستین خصیصه مهم هواوی پی 10 را نیز باید طراحی فوق‌العاده زیبا و ظریف آن دانست. دومین چیزی که بعد از شاهکار طراحی این گوشی جلب توجه می‌کند، دوربین دوگانه آن است که نام محبوب لیکا نیز در کنارش نقش بسته است. مهمترین نکته درباره بخش عکاسی پی 10 این است که اکنون علاوه بر دوربین پشتی، دوربین سلفی آن نیز توسط لیکا توسعه پیدا کرده است. نکته بارز دیگر آن را باید در ظرفیت بالای باتری دانست که در مقایسه با گلکسی اس 7 و آیفون 7 عملکرد بهتری دارد.

ویژگی‌های ریز و درشت زیادی در این گوشی نهفته‌ که بهتر است تا در ویدیوی جعبه گشایی هواوی پی 10 به تماشای آن‌ها بپردازیم.

فروشگاه جانبی، حامی گجت نیوز در پوشش ویژه خبری نمایشگاه MWC 2017.فروش ویژه انواع لوازم جانبی Huawei و لوازم جانبی گوشی p10 از بهترین برند ها و لوازم جانبی mate 9 عرضه شده در فروشگاه جانبی

1395-12-08

دیدگاهتان را بنویسید