پلتفرم Ignite هارمان ، ارتباط اتومبیل با منزل شما را برقرار می‌کند

پلتفرم Ignite هارمان

پلتفرم Ignite هارمان ، ارتباط اتومبیل با منزل شما را برقرار می‌کند

چه بخواهید، چه نخواهید اتومبیل های شما روز به روز در حال هوشمندتر شدن هستند. این روزها دیگر اتومبیل ها حتی از جی پی اس، سیستم های سرگرم کننده ماهواره ای و سرویس های مبتنی بر فضای ابری نظیر OnStar نیز بیشتر با جهان اطراف خود ارتباط برقرار می‌کنند. اینجا در CES، شرکت هارمون نیز از یک پلتفرم توسعه یافته کنترلی مبتنی بر فضای ابری رونمایی کرده است که می‌تواند کنترل تمامی دی.ایس ها و قابلیت ها را از درون اتومبیل شما مهیا سازد. روی صحبت ما، پلتفرم Ignite هارمان است.

این پلتفرمی است که هارمان آن را «یک پلتفرم پایاپای که ارتباطات، مدیریت دیوایس، فعالسازی اپلیکیشن، تحلیل و مدیریت خدمات را فعال می‌سازد» می‌نامد. با استفاده از این پلتفرم، تولیدکنندگان می‌توانند بسیاری از قابلیت های هوشمند را به درون وسایل نقلیه بیاورند تا به آن‌ها اجازه دهند با وسایل نقلیه دیگر، همچنین خانه هوشمند شما و زیرساخت‌های شهری ارتباط برقرار کند.

پلتفرم Ignite هارمان

به طور مثال، زمانی که شما مشغول رانندگی در مسیر منتهی به منزلتان هستید، اتومبیل شما و سیستم های اینترنت اشیا مستقر در منزلتان می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند تا پس از رسیدن شما به جلوی درب پارکینگ، کرکره ها اتوماتیک به سمت بالا بروند، چراغ های منزل شما روشن شود و سیستم امنیتی درب ها از کار بیفتد. پلتفرم Ignite هارمان همچنین اجازه می‌دهد وسایل نقلیه برای برقراری ارتباط و مسافت سنج مبادلاتی را در مسیر انجام دهند که بدون شک قابلیت کاربردی برای اتومبیل های خودران خواهد بود.

قابلیت های شخصی سازی اتومبیل با پلتفرم Ignite هارمان

البته این پلتفرم امکانات شخصی سازی اتومبیلتان را نیز مهیا می‌کند تا علاوه بر راحت‌تر شدن کارها، همیشه داخل خودروی شما برایتان تازگی داشته باشد. به طور مثال شما می‌توانید حالت نشستنتان را در دستگاه ثبت کنید تا صندلی‌های هوشمند به همان شکل دربیایند. یا به طور مثال زمانی که شما مشغول رانندگی هستید تنظیمات رادیویی خاصی که از پیش تنظیم کرده‌اید برای شما به اجرا دربیایند.

به زودی اطلاعات تکمیلی در ارتباط با پلتفرم Ignite هارمان توسط این شرکت حوزه فناوری به انتشار خواهد رسید.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه عرضه باتری موبایل و  شارژر موبایل ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-17

دیدگاهتان را بنویسید