پهپاد MOLA-UFO تنها به اندازه‌ی یک کف دست فضا می‌گیرد

پهپاد MOLA-UFO تنها به اندازه‌ی یک کف دست فضا می‌گیرد

کمپانی Nine Eagles در غرفه‌ی خود در سی ای اس ۲۰۱۷ از محصول جدیدی رونمایی کرده است که طراحی جالبی دارد. پهپاد MOLA-UFO جدیدترین محصول ساخته شده توسط این برند است که همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، ابعاد بسیار کوچکی داشته و تنها فضایی به اندازه‌ی یک کف دست را اشغال می‌کند.

البته این سایز کوچک که قابلیت قرار دادن در جیب لباس و داخل کوله پشتی را نیز به کاربر می‌دهد، دلیلی نمی‌شود که از قرار دادن قابلیتهای نرم افزاری پیشرفته در آن چشم‌پوشی شود. پهپاد MOLA-UFO از یک سیستم پایدارسازی تصویربرداری بهره‌ می‌برد که باعث می‌شود حتی هنگام تکان خوردن شدید و پرواز در شرایط ناهموار جغرافیایی نیز تصاویر شفاف و باکیفیتی ثبت شود.

همچنین این پرنده‌ی کوچک می‌تواند بر روی سوژه‌ها و اشیای مختلف قفل کرده و آنها را در فریم خود دنبال کند. در ضمن تمام این قابلیت‌ها در حالی است که یک دوربین بسیار قدرتمند با رزولوشن 4K بر روی آن تعبیه شده و کاربران می‌توانند تصاویر و فیلم‌های بسیار حرفه‌ای و باکیفیتی را از طریق آن شکار کنند.

متاسفانه هنوز قیمت پهپاد MOLA-UFO نیز اعلام نشده و تا دریافت اطلاعات بیشتر از سوی سازندگان، هنوز نمی‌دانیم که این گجت قرار است در چه تاریخی و به چه صورتی به فروش برسد.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه لوازم جانبی موبایل در ایران ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-17

دیدگاهتان را بنویسید