پیش فروش گلکسی نوت 8 رکورد زد؛ 400 هزار نسخه تنها در یک روز

پیش فروش گلکسی نوت 8

پیش فروش گلکسی نوت 8 رکورد زد؛ 400 هزار نسخه تنها در یک روز

به ادعای شرکت سامسونگ،‌ پیش فروش گلکسی نوت 8 (Samsung Galaxy Note 8) تنها در یک روز به نزدیک 400 هزار نسخه رسیده است. تا چند روز دیگر فروش قطعی این گوشی آغاز خواهد شد.

کمپانی سامسونگ الکترونیکس چندی پیش از فبلت جدید خود، گوشی گلکسی نوت 8 پرده برداری کرد؛ محصولی مجهز به جدیدترین تجهیزات سخت افزار موبایل روز دنیا که از قابلیت‌هایی خاص سری گلکسی نوت نظیر یک قلم هوشمند جذاب برخوردار است. در حالی که 5 شنبه نخستین روز پیش فروش گلکسی نوت 8 سامسونگ در کشور کره بود، این کمپانی اعلام کرده است که تنها در عرض یک روز حدود 400 هزار نسخه از آن به پیش فروش رسیده است که فاصله بسیار زیادی با نسل گذشته خود دارد.

پیش فروش گلکسی نوت 8 چندین برابر نوت 7

غول کره‌ای عنوان کرده است که روز پنجشنبه در ظرف یک روز 395 هزار مشتری اقدام به پیش خرید این فبلت کرده‌اند. این رقم بسیار بیشتر از 380 هزار نسخه پیش فروش گوشی گلکسی نوت 7 سامسونگ است که سال گذشته و طی 13 روز کامل به دست آمده بود. اگرچه پای نوت 7 به صورت کامل از بازار برچیده شده است. باتری این گوشی با مشکلات مختلفی روبرو شد که موجب وقوع آتشسوزی در برخی از نسخه‌های آن و در نهایت جمع آوری گسترده آن از سراسر جهان شد.

اوایل امسال نیز سامسونگ از دو گوی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس خود رونمایی کرد. گوشی اس 8 نیز پیش فروش خوبی را به نام خود ثبت کرد و در طول دو روز 550 هزار نسخه از آن توسط مشتریان خریداری کرد. به گفته‌ی سامسونگ 65 درصد نسخه‌های فروش رفته از این گوشی را نسخه‌ی 64 گیگابایتی آن تشکیل می‌دهند و محبوب‌ترین رنگ آن نیز آبی بوده است.

به گفته‌ی ناظران صنعت، سامسونگ احتمالا بیش از یک میلیون نسخه پیش فروش گلکسی نوت 8 را در طول هشت روز به نام خود ثبت خواهد کرد. عرضه‌ی رسمی این گوشی از 21 سپتامبر (30 شهریور) آغاز خواهد شد، اما اگر شما هم یکی از پیش خرید کنندگان این محصول باشید می‌توانید محصول خود را 15 سپتامبر (24 شهریور) از سامسونگ تحویل بگیرید.

1396-06-18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *