کابل مبدل USB نوع C به HDMI ساتچی با پشتیبانی از نمایشگرهای 4K معرفی شد

کابل مبدل USB نوع C به HDMI ساتچی

کابل مبدل USB نوع C به HDMI ساتچی با پشتیبانی از نمایشگرهای 4K معرفی شد

کابل مبدل USB نوع C به HDMI ساتچی (Satechi) یکی از جدیدترین کابل‌هایی است که علاوه بر پشتیبانی از نمایشگرهای 4K در نرخ 60 هرتز، در چندین رنگ مختلف عرضه می‌شود.

اگرچه نمایشگر مک بوک های اپل زیبا و کامل هستند، اما کاربران به راحتی می‌توانند با استفاده از این کابل محتوای 4K را در تلویزیون‌ها و یا نمایشگرهای بزرگ‌تر تماشا کنند. در گذشته نیز مبدل‌هایی متعددی با توانایی انجام این کار معرفی شده بودند، ولی شاید بتوان عرضه محصول جدید ساتچی در چند رنگ مختلف از جمله رز گلد را یکی از ویژگی‌های قابل توجه آن در نظر گرفت.

هم‌اکنون فروش کابل مبدل USB نوع C به HDMI ساتچی با 1.8 متر (6 فوت) طول و قیمت 39.99 دلار از طریق وب‌سایت رسمی ساتچی آغاز شده است. به علاوه، علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت آمازون، آن را با قیمت 34.99 دلار خریداری کنند. در حال حاضر این کابل تنها در رنگ‌های نقره‌ای و خاکستری در دسترس بوده و نسخه طلایی و رز گلد آن تا پایان سال روانه بازار خواهد شد.

تصاویر کابل مبدل USB نوع C به HDMI ساتچی

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1396-04-10

دیدگاهتان را بنویسید