کد مخفی که اطلاعات گوشی شما را فاش می‌کند

کد مخفی

کد مخفی که اطلاعات گوشی شما را فاش می‌کند

دنیای گوشی‌های هوشمند به‌قدری وسیع شده که هر روزه ویژگی‌ها و اطلاعات جدیدی از آن‌ها منتشر می‌شود. کدهای مخفی بسیاری وجود دارد که به شما در باز کردن ویژگی‌های جدید آیفون کمک می‌کند. این ویژگی‌ها و اطلاعات از طریق منوی شماره‌گیر پیدا شده است. شماره‌های منتشر شده در واقع یک کد مخفی است که اطلاعات گوشی شما را فاش می‌کند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

کد مخفی منتشر شده *3001#12345#* است که باید آن را از طریق منوی شماره‌گیر وارد کرد، پس از اینکه شماره اعلام شده را در منوی شماره گیر وارد کردید، کلید پاور را فشار دهید و زمانی که اسلاید یا نوار لغزنده خاموش شدن ظاهر شد، از آن برای خاموش کردن گوشی استفاده کنید سپس کلید هوم را بزنید تا صفحه‌ اصلی برای شما ظاهر شود، اکنون تغییرات ایجاد شده را خواهید دید.

کد مخفیبا وارد کردن این کد مخفی و انجام نکته‌های گفته شده تغییرات زیادی برای شما به نمایش در می‌آید. قدرت سیگنال از حالت اولیه به حالت عددی تغییر پیدا می‌کند که عدد -40 تا -80 در آن مناسب است و البته مقدار -110 سیگنال بسیار ضعیف را نشان می‌دهد. برای بازگشت به حالت اولیه باید بار دیگر کد مخفی اعلام شده را وارد کنید و نزدیک به بالا آمدن صفحه تست کلید هوم را بزنید. دیگر کدها شامل *#06# می‌شود که شماره IMEI گوشی هوشمند شما را نشان می‌دهد. همچنین کد مخفی *#33# فعال بودن زنگ و اس ام اس را در دستگاه به نمایش می‌گذارد.

کدهای مخفی اندروید هم سال تولید دستگاه را به همراه تاریخ دقیق ساخت و شماره تولید نشان می‌دهد. اگر از کد *#*#4636#*#* در صفحه شماره گیر استفاده کنید اطلاعات دقیق باتری و وای‌فای به نمایش گذاشته می‌شود، شماره گیری کد *#*#1472365#*#* هم اطلاعاتی را درباره تقویم گوگل به نمایش می‌گذارد. البته کد مخفی در دستگاه‌های اندرویدی بسیار بیشتر از iOS است.

دیدگاهتان را بنویسید