کشف جسدی در سنگاپور توسط یک بازیکن Pokemon Go

بازیکن Pokemon Go

کشف جسدی در سنگاپور توسط یک بازیکن Pokemon Go

یک بازیکن Pokemon Go در سنگاپور در حین انجام بازی، جسدی را کشف کرد. شما در مورد جالب بودن یا نبودن این خبر تصمیم بگیرید؛ یک بازیکن Pokemon Go در حین انجام این بازی جنازه‌ای را کشف کرد. این دومین جسدی است که تاکنون توسط بازیکنان پوکمون گو پیدا می‌شود. چندی پیش یک نوجوان آمریکایی در حالی که به شدت مشغول بازی بود جسدی را پیدا کرد و این بار کشف یک جنازه دیگر در اوایل این هفته در سنگاپور توسط یکی از بازیکنان پوکمون گو خبرساز شد.

بر اساس خبرهای منتشر شده، شخصی که در حین انجام بازی پوکمون گو در پارک جنگلی Waterfront در سنگاپور بود، ناگهان با جسد شناوری بر روی آب مواجه شده و سریعا به پلیس گزارش می‌دهد.

یک بازیکن Pokemon Go در سنگاپور در حین انجام این بازی جسد زنی را کشف کرد

نور عزمی (Noor Azmi) شخصی که این مرده را پیدا کرده می‌گوید که بر روی اسکله در حال قدم زدن بود که ناگهان با لاشه‌ انسانی روبرو شد. او در حین مصاحبه این صحبت‌ها را در حالی که بسیار شوکه شده بود عنوان می‌کرد.

نیروی پلیس سنگاپور تائید می‌کند که در ساعت 9:41 دقیقه صبح روز هفتم آگوست، آنها یک تماس از پارک جنگلی واترفرانت داشته‌اند که گزارش پیدا شدن یک جنازه را می‌داد. ماموران پلیس بلافاصله به آنجا اعزام شده و جسد زنی را در آنجا پیدا کردند.

پرونده همچنان در حال بررسی است. مشخص نیست که این زن نیز در حال بازی پوکمون گو دچار حادثه شده و یا اینکه جرم و جنایتی اتفاق افتاده و سپس او را به درون آب انداخته‌اند.

عزمی می‌گوید: خبرهای زیادی از بازیکنان پوکمون گو شنیده بودم، از اینکه آنها دچار سرقت یا تجاوز شده و یا اینکه جسدهایی را کشف کرده‌اند؛ اما گمان می‌کردم که این اتفاقات در کشورهای دیگر می‌افتد. او در ادامه می‌گوید: “هرگز فکر نمی‌کردم که چنین حادثه‌ای در سنگاپور و آن هم برای خودم پیش بیاید.”

1395-05-18

دیدگاهتان را بنویسید