کفش هوشمند شیائومی با قیمتی فوق العاده وارد بازار ایران شد

کفش هوشمند شیائومی

کفش هوشمند شیائومی با قیمتی فوق العاده وارد بازار ایران شد

کفش هوشمند شیائومی پس از گذشت دو ماه از زمان عرضه جهانی با قیمتی فوق العاده به صورت غیر رسمی وارد بازار ایران شده است.

شرکت شیائومی در اواسط اردیبهشت ماه از یک کفش هوشمند جدید با همکاری شرکت اینتل و میجا با نام کفش هوشمند شیائومی Intelligent Chip رونمایی کرد. این کفش هوشمند نسبت به کفش هوشمند قدیمی شیائومی دارای طراحی زیباتر، کیفیت بالاتر و کاربرد هوشمندانه‌تری است. همچنین قیمت به مراتب بالاتر اما ارزش خرید فوق‌العاده بالا دارد.

کفش هوشمند شیائومی

شرکت شیائومی با همکاری غول تولید پردازنده، کمپانی اینتل، یک تراشه بسیار سبک و مقاوم در برابر آب و گرد و غبار در لایه میانی کفش قرار داده است که باعث هوشمندی کفش شده است. از جمله کاربردهای کفش هوشمند شیائومی باید به تشخیص دویدن یا قدم زدن، محاسبه مسافت طی شده طی یک روز، محاسبه میانگین سرعت در پیاده‌ روی‌ها، محاسبه کالری مصرفی و نشان دادن تمامی اطلاعات در یک نرم افزار به صورت گزارشات روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه اشاره داشت.

کفش هوشمند شیائومی

کفش هوشمند شیائومی فقط هوشمند نیست بلکه این محصول با ساختاری سبک و راحت با الیاف مصنوعی مشبک برای پیاده‌روی و دویدن ساخته شده است. کفش جدید شیائومی دارای قوس اندکی در ناحیه پنجه پا است تا شما با تلاش کمتر پیاده روی کنید، فوم EVA در کف کفش برای راحتی و حفط تعادل پا قرار داده شده است، کفش به بخش‌های بالایی و پایینی تقسیم شده است تا امکان خم شدن کفش همگام با حرکات طبیعی پا فراهم شود، لایه ضد باکتری داخلی برای سلامت پا و حالت اسپرت برای خانم‌ها و آقایان با عناصر انعکاس دهنده نور در شب برای دیده شدن هر چه بیشتر و جلوگیری است که باعث شده این محصول جذاب و کاربردی باشد.

قیمت کفش هوشمند شیائومی در ایران

کفش هوشمند شیائومی

هر جفت کفش هوشمند شیائومی به صورت جهانی در رنگ مشکی با قیمت 65 دلار آمریکا و رنگ‌های خاکستری و آبی با قیمت 80 دلار قیمت‌گذاری شده است. کفش هوشمند شیائومی در رنگ مشکی با قیمت 250 هزار تومان  و رنگ خاکستری و آبی این کفش با قیمت 300 هزار تومان از سایزهای 39 الی 46 وارد بازار ایران شده است.

به نظر شما کفش هوشمند شیائومی نسبت به دیگر کفش‌های اسپرت بازار ارزش خرید دارد؟

1396-04-10

دیدگاهتان را بنویسید