کلاسهای آموزش مدرسان زبان انگلیسی در تهران توسط  IDP IELTS

کلاسهای آموزش مدرسان زبان انگلیسی در تهران توسط  IDP IELTS

برای تلاش در جهت افزایش تلاش و آشنایی بیشتر با IELTS در ایران  IDP IELTS با همکاری موسسه ایرسافام اولین برنامه تربیت مدرس IELTS را از 10 ژانویه تا 3 ژانویه در تهران برگزار کرد.

این دوره 4 روزه با هدف آماده سازی معلم های زبان انگلیسی برای آموزش IELTS توسط IDP خاورمیانه و با تلاش مارلین کلییند و آنا هاسپر مدرسان بین المللی برگزار شد.

این دوره چهار مهارت آیلتس را مرور کرد و معلمان را اطلاعات با ارزش ای در رابطه با نحوه تدریس آیلتس و منابع مورد نیاز آنها آشنا کرد.

در مجموع 30 معلم شرکت کرده که در نهایت همه آنها  گواهی تکمیل دوره را دریافت نموده اند.

بازخورد دریافت شده از معلم ها بسیار مثبت بوده و100% آنها این دوره را بسیار مفید دانستند.

IDP  یکی از برگزار کنندگان آزمون IELTS و در حال حاضر تنها برگزار کننده آزمون IELTS در ایران در 5 مرکز می باشد. امتحان آیلتس در بیش از 9000 سازمان در جهان برای ادامه تحصیل ، کار ، مهاجرت مورد تایید است. بیش از 2.7 میلیون متقاضی در سال 2015 در این آزمون شرکت کرده اند.

علاوه بر برگزاری آزمون های جنرال و آکادمیک ، موسسه ایرسافام تنها برگزار کننده امتحان آیلتس UKVI و Life Skills در ایران می باشد.

موسسه ایرسافام همچنین شریک رسمی خدمات اعزام دانشجوی شرکت IDP برای دانشجویانی است که متقاضی تحصیل در 5 مقصد استرالیا ، انگلیس ، آمریکا ، کانادا و نیوزلند می باشد.

IDP  با داشتن ارتباط با دانشگاه ها و موسسات در این مقاصد و شبکه ای بیش از 100 دفتر در استرالیا توانسته بیش از 400 هزار دانشجو را برای ادامه تحصیل به این دانشگاها اعزام کند.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً با موسسه ایرسافام تماس بگیرید.                   13- 22246710(21)-0098

پایان رپورتاژ آگهی /.

1395-12-09

دیدگاهتان را بنویسید