کنسول بازی Blade BOX معرفی شد: محصول Tencent با تکنولوژی‌های اینتل و حایر

کنسول بازی Blade BOX

کنسول بازی Blade BOX معرفی شد: محصول Tencent با تکنولوژی‌های اینتل و حایر

همان‌طور که می‌دانید شایعه شده که شرکت سونی نسخه جدید و به‌روز شده‌ی کنسول پلی‌استیشن 4 را می‌سازد، به دنبال این شایعات، دستگاه جدیدی با نام کنسول بازی Blade BOX معرفی شده که محصول شرکت چینی Tencent بوده و با همکاری اینتل و حایر ساخته شده است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

Tencent TGP BOX یا همان کنسول بازی Blade BOX به‌منظور تغییر بازی‌های سنتی ساخته شده و آن‌طور که پیدا است به سیستم عامل ویندوز 10 مجهز شده است. قدرت این کنسول با نسل ششم پردازنده‌های اینتل یعنی i3،i5 و i7 تامین شده و تصویر کنسول Blade Box طراحی حرفه‌ای را به رخ می‌کشد، ظاهری خشن با درونی قدرتمند که شامل لبه‌های منحنی است، البته کنترلر یا دسته بازی آن بسیار شبیه به کنترلر ایکس باکس وان طراحی شده است.

این کنسول دارای ویژگی‌های متفاوتی است که توانایی فوق‌العاده‌ای نیز دارد. کنسول بازی Blade BOX به ویژگی‌های هوشمندی مجهز شده که شامل سنجش هوشمند اینتل و تکنولوژی خانه هوشمند می‌شود.

انتظارات از کنسول بازی Blade BOX

  • دانلود یا استریم بازی‌ها
  • انجام بازی به‌صورت شبکه‌ای
  • لایو استریم
  • مود TGP Box

کنسول بازی Blade BOX دارای دو حالت بازی و سیستم عامل ویندوز 10 است که به‌سادگی می‌توان بین این دو سوئیچ کرد. آن‌طور که پیدا است این دستگاه به‌منظور توسعه بازی‌ها و برای بازارهای آسیایی طراحی شده است. این کنسول توانایی اجرای بازی‌هایی مانند League of Legends، FIFA Online 3، NBA 2K Online، Monster Hunter Online و Need for Speed: Hot Pursuit Tournament را دارد.

البته انتظار می‌رود که به‌زودی بازی‌های بیشتری توسط توسعه دهندگان برای کنسول TGP Box منتشر شود. متاسفانه هنوز جزئیات تاریخ عرضه به بازار و قیمت آن منتشر نشده است، اما قطعا فروش دستگاه از چین آغاز شده و پس از عرضه به تمام بازار‌های آسیایی احتمال عرضه جهانی آن نیز وجود دارد. به هر حال از همین حالا فروش خوبی برای این کنسول پیش‌بینی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید