کورتانا و نیسان : دستیار صوتی مایکروسافت به خودروهای نیسان می‌آید

کورتانا و نیسان

کورتانا و نیسان : دستیار صوتی مایکروسافت به خودروهای نیسان می‌آید

درحالی که تنها کمتر از دو روز تا مراسم نیسان در نمایشگاه CES 2017 باقی مانده، به تازگی اعلامیه جدیدی در حساب رسمی توییتر این شرکت منتشر شده که حکایت از همکاری کورتانا و نیسان در خودروهای آتی ژاپنی‌ها دارد.

در پست اخیر توییتر نیسان ویدیویی به چشم می‌خورد که در آن کورتانا درحال نمایش برنامه‌های هفتگی و یادآورهای آن است:

سه روز تا مراسم نیسان در CES 2017 باقی مانده است. شما می‌توانید از کورتانا بخواهید تا این رویداد را به شما یادآور شود.

-نیسان موتور

کورتانا و نیسان

متاسفانه در این توییت اطلاعاتی راجع به کنفرانس پیش روی نیسان وجود ندارد و تنها روی کورتانا و نیسان تمرکز شده است. آن طور که به نظر می‌رسد، نیسان خودروهای جدیدش را به دستیار صوتی مایکروسافت مجهز خواهد کرد. فراموش نکنید نیسان در اتحادیه نیسان-رنو عضو بوده و چندی پیش طرح همکاری با مایکروسافت را به اجرا در آورده که به گنجاندن تکنولوژی‌های نسل جدید در محصولاتش منجر می‌شود.

در نمایشگاه CES سال گذشته کمپانی هارمن (Harman) نیز با همکاری مایکروسافت قصد آوردن سری نرم افزارهای آفیس را به خودروهایش داشت؛ اما محصولاتش را به کورتانا مجهز نکرد و امسال شاهد همکاری کورتانا و نیسان خواهیم بود. پیش‌بینی می‌شود علاوه بر همکاری کورتانا و نیسان در CES 2017، کمپانی‌های خودروساز دیگر نیز محصولات جدیدشان را با بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز الکترونیکی معرفی کنند که در نوع خود بسیار حالب خواهد بود.

کنفرانس نیسان در نمایشگاه CES امسال، پنجشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد. گجت نیوز را دنبال کنید تا از جدیدترین اخبار مربوط به این مراسم با خبر شوید.

فروشگاه اینترنتی جانبی کاملترین مجموعه لوازم جانبی موبایل در ایران ، حامی گجت نیوز در پوشش خبری نمایشگاه سی ای اس 2017 (CES 2017)

1395-10-14

دیدگاهتان را بنویسید