کوک اتوماتیک گیتار با گجت منحصر به فرد Roadie 2

کوک اتوماتیک گیتار با گجت منحصر به فرد Roadie 2

Roadie 2 ، گجتی برای کوک اتوماتیک گیتار !

Roadie 2 نام گجتی کاربردی‌ست که با قرار گرفتن بر روی گوشی های کوک، اقدام به کوک اتوماتیک گیتار می‌کند. به تازگی، کمپانی سازنده این گجت، نسخه جدیدتری از آن را برای علاقه‌مندان عرضه کرده است.

The Roadie Tuner نام پروژه‌ای خلاقانه بوده که تاکنون به موفقیت‌های زیادی دست یافته و موفق به حل مشکلی شایع برای اکثر علاقه‌مندان به موسیقی، بالاخص ساز جهانی گیتار شده است. در ابتدای کار، گجتی برای کوک اتوماتیک گیتار ساخته شده که بر روی گوشی های کوک قرار می‌گیرد و با اتصال به نرم افزار مخصوص بر روی گوشی هوشمند، به صدای سیم‌های گیتار گوش می‌دهد. پس از آن، در صورتی که صدا خارج از کوک باشد، ربات کوچک ما وارد عمل شده و پیچ تنظیم کوک را تا رسیدن به کوک مناسب، می‌چرخاند. شاید این ایده نتواند دنیا را تکان دهد، اما به خوبی از پس وظایفش برآمده و یکی از بزرگترین مشکلات علاقه‌مندان آماتور و تازه‌کاران را حل کرده است.

در نسخه جدید، کوک اتوماتیک گیتار بدون استفاده از نرم افزار امکان‌پذیر شده است

در جدیدترین نسخه که Roadie 2 نام دارد، تلفن همراه از پروسه کوک اتوماتیک گیتار حذف شده است. بر روی این گجت نمایشگری نصب شده که به شما این امکان را می‌دهد تا کوک مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس Roadie 2 با استفاده از میکروفون داخلی، به صدای سیم گوش داده و در صورت خارج از کوک بودن، پیچ گوشی کوک گیتار را تا رسیدن به نقطه مناسب، می‌چرخاند. گجت Roadie 2 همچنین این امکان را دارد تا ارتعاشات ایجاد شده در ساز را شناسایی کرده و به شما کمک کند تا گیتار خود را به صورت خودکار در محیط‌هایی با سر و صدای زیاد تنظیم کنید. البته هنوز امکان استفاده از اپلیکیشن نیز برای دسترسی به امکانات بیشتر وجود دارد.

گجت Roadie 2 در فروشگاه‌ها 129 دلار قیمت‌گذاری شده اما اگر شما یکی از حامیان این پروژه باشید، می‌توانید تنها با هزینه 89 دلار، یکی از این گجت‌ها را پیش‌خرید کنید.

1396-01-30

دیدگاهتان را بنویسید