گسترش مراکز خدمات پس از فروش هواوی در سراسر کشور جهت دسترسی راحت‌تر مشتریان

مراکز خدمات پس از فروش هواوی

گسترش مراکز خدمات پس از فروش هواوی در سراسر کشور جهت دسترسی راحت‌تر مشتریان

شرکت حامی به منظور دسترسی راحت‌تر مشتریان، اقدام به گسترش مراکز خدمات پس از فروش هواوی با نیروی کار متخصص و زبده در سراسر کشور کرده است.

شرکت هواوی این افتخار را دارد که به‌ منظور کاهش فاصله‌ی فیزیکی و زمانی با مشتریان، اقدام به راه‌اندازی مراکز خدمات پس از فروش در اقصی نقاط کشور کرده و تا به امروز 29 مرکز خدمات هواوی را به بهره‌برداری رسانده است. راهبرد شرکت هواوی در گسترش شبکه خدماتی خود و ایجاد مراکز خدمات پس از فروش هواوی ، استفاده از نیروهای بومی، اشتغال‌زایی، آموزش و به‌روزرسانی مداوم دانش فنی نیروها است. در حال حاضر شرکت حامی 70 درصد از تعمیرات را در همان روز و بیش از 99.9 درصد را ظرف 72 ساعت انجام می‌دهد. گفتنی است خدمات پس از فروش موبایل و تبلت هواوی به طور انحصاری در اختیار شرکت حامی است و مراکز فعال این شرکت از زمان راه‌اندازی تاکنون به طور میانگین، ماهانه به بیش از سه هزار نفر از مصرف‌کنندگان این برند خدمات ارائه کرده‌اند.

گسترش شبکه مراکز خدمات پس از فروش هواوی جهت دسترسی راحت مشتریان به نزدیک‌ترین مرکز خدمات تخصصی این برند چینی و همچنین افزایش سرعت در ارائه خدمات، به عنوان دو استراتژی اصلی هواوی تعیین شده است و ما تلاش می‌کنیم با استفاده از تمامی امکانات خود، شرکت حامی را در رسیدن به این اهداف پشتیبانی کنیم.

استفاده از تیمی حرفه‌ای و متخصص در مراکز خدمات پس از فروش هواوی

شرکت حامی یک شرکت پیشرو و مستقل است که بدون دخالت در حوزه واردات و توزیع و فروش محصولات، تنها به ارائه خدمات پس از فروش به طور تخصصی و متمرکز می‌پردازد تا عادلانه‌ترین سرویس را به مشتریان خود ارائه کند. این شرکت از تیمی حرفه‌ای شامل متخصصان و کارشناسان خبره که تجربه کار با شرکای بین‌المللی را نیز دارند، تشکیل شده و به دنبال ارتباطی موثر با مصرف‌کنندگان است.

طبق گفته آقای حمید شاهرخ نیا مدیر سرویس ایران شرکت هواوی، شرکت «حامی» رضایت مصرف‌کنندگان را در صدر اولویت‌های خود قرار داده‌ و تاکنون بالاتر از 100  مرکز جمع‌آوری محصول (Collection Point) در اختیار دارد که این مراکز، محصولات دارای ایراد فنی را از دورترین مناطق کشور به نزدیک‌ترین مرکز سرویس حامی برای ارائه خدمات و تعمیرات، منتقل می‌کنند. حامی همچنین برای افزایش سرعت و کیفیت خدمات خود، با افتخار توانسته است سرویس QRS را که شامل سرویس و خدمات سریع و جزئی است، در مراکز جمع‌آوری محصول ارائه دهد.

1396-06-22

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.