گلکسی نوت 7 جدید با باتری 3200 میلی‌آمپر ساعتی رویت شد

نوت 7 جدید

گلکسی نوت 7 جدید با باتری 3200 میلی‌آمپر ساعتی رویت شد

چند هفته پیش شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد گلکسی نوت 7 جدید (Samsung Galaxy Note 7) قرار است با یک باتری کوچکتر، تقریبا همزمان با معرفی گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Samsung Galaxy S8) مجددا معرفی شود. با گذشت 10 روز از معرفی پرچمداران سامسونگ، حالا تصاویری زنده از منابع داخلی ویتنام منتشر شده که اخبار قبلی را یک قدم به واقعیت نزدیک‌تر می‌کند.

ظرفیت باتری نوت 7 جدید ، 300 میلی‌آمپر ساعت کمتر از گذشته شده است

این تصاویر جدید اطلاعات جذابی را در اختیارمان قرار می‌دهند که از جمله مهم‌ترین آنها، تغییر شماره مدل دستگاه از N930 به N935 است. به‌علاوه حالا این گوشی به یک باتری 3200 میلی‌آمپر ساعتی (300 میلی‌آمپر ساعت کمتر از نسخه اصلی) تجهیز شده تا دیگر شاهد تکرار شدن مشکلات قبلی نباشیم. اگر به یاد داشته باشید یکی از علت‌های اصلی انفجار این دستگاه محبوب، حاشیه داخلی بسیار کم بود که نهایتا به فراخوانی آن منتهی شد. اما با کاهش ظرفیت باتری، حالا اندازه آن نیز کمتر شده و بدون هیچ مشکلی در محل مورد نظر قرار خواهد گرفت.

متاسفانه هنوز هیچ اطلاعاتی در رابطه با زمان عرضه یا بازارهای مورد نظر منتشر نشده است.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1396-01-19

دیدگاهتان را بنویسید