گوشی ال جی V20 برای عرضه در شهریور تایید شد؛ مجهز به اندروید 7.0

گوشی ال جی V20

گوشی ال جی V20 برای عرضه در شهریور تایید شد؛ مجهز به اندروید 7.0

طبق شایعاتی که به‌تازگی در فضای مجازی منتشر شده بود ال جی در حال ساخت جانشینی برای موبایل ال جی V10 بوده که گویا گوشی ال جی V20 نامیده می‌شود و همچنین گفته شده بود که گویا محصول جدید کمپانی کره‌ای در شهریور امسال عرضه می‌گردد. به نظر می‌رسد که این شایعات رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته زیرا به‌تازگی شعبه‌ی کره‌ی جنوبی کمپانی ال جی ساخت ال جی وی 20 (LG V20) را تایید کرده است.

گوشی ال جی V20 مجهز به اندروید 7.0 ‌نوقا

طبق آنچه اعلام شده گوشی ال جی V20 قرار است در شهریور ماه امسال عرضه شود؛ اما نکته‌ی جالبی که در مورد این محصول وجود دارد این است که محصول جدید کمپانی ال جی مجهز به سیستم عامل اندروید 7.0 نوقا خواهد بود.

اندروید 7.0 نوقا جدیدترین سیستم عامل ساخته شده توسط کمپانی گوگل است که هنوز نسخه‌ی اصلی آن عرضه نشده و در حال حاضر آخرین نسخه‌ی مخصوص توسعه دهندگان آن در اختیار عموم قرار گرفته است.

خواسته یا ناخواسته ال جی به این موضوع اشاره کرده که سیستم عامل اندروید 7.0 در شهریور عرضه خواهد شد و حتی احتمال دارد که این زمان زودتر از عرضه‌‌ی گوشی ال جی V20 باشد.

در مورد مشخصات ال جی وی 20 اطلاعات چندانی در اختیار نداریم و تنها از متن ترجمه شده می‌شود به این موضوع رسید که بر روی این دیوایس قرار است از یک دوربین دوگانه سلفی استفاده گردد؛ قابلیتی که در وی 10 نیز می‌شد یافت.

آنچه در حال حاضر به‌شدت علاقه‌مندیم بدانیم تفاوت سخت افزاری گوشی ال جی V20 با ال جی جی 5 (LG G5) است و همچنین آیا وی 20 نیز ماژولار خواهد بود یا خیر. در هر صورت باید صبر کرد و دید که آیا وی 20 نیز مجهز به تراشه‌ی یکسانی با G5 است و یا کمپانی کره‌ای سعی کرده دستی به مشخصات سخت افزاری از جمله تراشه و میزان حافظه‌ی رم بکشد.

دیدگاهتان را بنویسید