گوشی اوپو F1s از یک دوربین سلفی قدرتمند بهره خواهد برد

گوشی اوپو F1s

گوشی اوپو F1s از یک دوربین سلفی قدرتمند بهره خواهد برد

گرفتن تصاویر سلفی به‌قدری میان کاربران محبوبیت پیدا کرده که برخلاف کسانی که به دنبال موبایل‌هایی با دوربین عقب قدرتمند هستند کاربرانی نیز مایل‌اند که تلفن هوشمندی با دوربین سلفی قدرتمند داشته باشند؛ چیزی که گویا قرار است در گوشی اوپو F1s مشاهده کنیم.

گوشی اوپو F1s مجهز به اسکنر اثر انگشت خواهد بود

در صورتی که به دنبال خرید یک موبایل با قابلیت گرفتن تصاویر سلفی زیبا و باکیفیت هستید یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید شما گوشی Oppo F1s خواهد بود. در چند روز گذشته کمپانی اوپو از جدیدترین محصول خود تصاویری را منتشر کرده که در واقع جانشین تلفن هوشمند اوپو اف 1 (Oppo F1) خواهد بود.

اگر بخواهیم به مشخصات گوشی اوپو F1s نگاهی بیندازیم ابتدا باید دوربین سلفی آن را در نظر گرفت زیرا تاکید کمپانی به قابلیت‌ها و قدرت این دوربین است. در جلوی این تلفن هوشمند از یک دوربین 16 مگاپیکسلی استفاده شده تا تصاویر باکیفیتی را ثبت کنید.

در مقایسه‌ای کوتاه میان مشخصات این دوربین می‌شود قدرت بالای آن و برتری در جزئیات تصاویر ثبت شده را در مقابل دوربین‌های 5 یا 8 مگاپیکسلی که در تلفن‌های هوشمند امروزی استفاده می‌شود مشاهده کرد. هرچند انتظار می‌رود که شاهد استفاده از مدها و فیلترهای حرفه‌ای در گوشی Oppo F1s باشیم.

جالب است بدانید که اوپو F1 به‌عنوان یک محصولی که مخصوص برای گرفتن تصاویر سلفی بود معرفی شد و به لطف دوربین 8 مگاپیکسلی خود توانست خیلی سریع در دل هواداران جا باز کند هرچند از نگاه منتقدین این محصول، نبود اسکنر اثر انگشت یکی از معایب این تلفن هوشمند محسوب می‌گشت.

گوشی اوپو F1s اما یک جانشین به تمام معناست زیرا دوربین قدرتمندتری داشته و همچنین از یک سنسور اسکنر اثر انگشت بهره خواهد برد. از دیگر مشخصات اوپو F1s صفحه نمایشگر 5 اینچی آن خواهد بود که البته در مورد رزولوشن آن اطلاعاتی در دست نداریم.

انتظار می‌رود گوشی اوپو F1s در بیش از 20 بازار آسیا و اروپا عرضه شود ولی متاسفانه اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه‌ی آن منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید