گوشی گلکسی اس 8 پلاس در صفحه پشتیبانی شعبه سنگاپور دیده شد

گوشی گلکسی اس 8 پلاس

گوشی گلکسی اس 8 پلاس در صفحه پشتیبانی شعبه سنگاپور دیده شد

اگرچه بسیاری از کاربران در انتظار معرفی پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) در دو اندازه مختلف در تاریخ 29 مارس (9 فروردین) بودند، اما ایوان بلس (Evan Blass) از طریق شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که نسخه بزرگتر پرچمدار سامسونگ با صفحه نمایش 6.2 اینچی، گوشی گلکسی اس 8 پلاس (Samsung Galaxy S8 Plus) است. به‌علاوه روز گذشته شاهد ایجاد صفحه پشتیبانی مخصوصی برای این گوشی با شماره مدل SM-G955FD بودیم که وجود آن را تایید می‌کند.

گوشی گلکسی اس 8 پلاس

گوشی گلکسی اس 8 پلاس از دو سیم کارت به صورت همزمان پشتیبانی می‌کند

موضوعی که احتمالا برخی افراد به آن توجه کرده‌اند، شماره مدل این گوشی یعنی SM-G955 است که استفاده از “FD” در انتهای آن، برنامه سامسونگ برای عرضه نسخه‌ای با پشتیبانی از دو سیم کارت را نشان می‌دهد.

به هر صورت حالا که این گوشی در صفحه پشتیبانی شعبه سنگاپور از وب‌سایت سامسونگ رویت شده، این احتمال وجود دارد که طبق گفته ایوان بلس، شماره مدل SM-N950 به گوشی گلکسی نوت 8 (Samsung Galaxy Note 8) مربوط باشد.

درادامه می‌توانید تصاویر رندرشده از گوشی گلکسی اس 8 را تماشا کنید:

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 100%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; }

1395-11-26

دیدگاهتان را بنویسید