گوگل از سایت ترفندهای اندرویدی برای کاربران رونمایی کرد

ترفندهای اندرویدی

گوگل از سایت ترفندهای اندرویدی برای کاربران رونمایی کرد

این روزها بسیاری از کاربران به دنبال پاسخ این سوال هستند: اندروید بهتر است یا iOS اپل؟ هر دو سیستم عامل محبوب تلفن‌های هوشمند در جهان می‌توانند پر سرعت، پایدار و کاربردی باشند و هرکسی از آنها لذت ببرد؛ کافی است به یکی از این موارد عادت کنید تا دیگر جدا شدن از آن برایتان سخت شود. نحوه عملکرد سیستم عامل تلفن‌های هوشمند طی سال‌های گذشته شباهت زیادی به رایانه‌ها پیدا کرده و آشنایی با آن ممکن است برای برخی افراد سخت باشد. به همین دلیل، وب سایت جدید ترفندهای اندرویدی کمپانی گوگل می‌تواند به کمکتان بیاید.

بخش ترفندهای اندرویدی گوگل فعال شد

کمپانی اپل در این زمینه پس از راه اندازی آیفون و آیپدها توسط کاربران، یک اپلیکیشن ترفند و آموزش را در اختیار آنها قرار می‌دهد تا به سوالات آنان پاسخ دهد. این اپلیکیشن به سرعت کاربر را با سیستم عامل و بخش‌های مختلف آن آشنا کرده و طی روزهای اول نیز بارها با هشدار و پاپ آپ‌های خود مشکلات کاربران را رفع می‌کند. گوگل نیز حالا پاسخی به این قابلیت کاربران iOS اپل داده است؛ البته نه در قالب یک اپلیکیشن بلکه در یک سایت اختصاصی ترفندهای اندرویدی.

سایت Android.com حالا بخش جدیدی به نام ترفند و آموزش‌ها را در خود قرار داده است و کاربران در این بخش با اندروید و قابلیت‌های آن آشنا می‌شوند. جلسات آموزشی این بخش در دسته‌های مختلف قرار گرفته‌اند؛ امنیتی، صدا، تصویر، باتری، شخصی سازی، اپلیکیشن‌ها، تنظیمات و… در مجموع 53 آموزش مختلف هم اکنون در این بخش آماده شده‌اند. از جمله آموزش‌های این بخش می‌توان به نحوه تغییر تنظیمات موقعیت یاب، تهیه پشتیبان از تصاویر، محافظت از دیتای تلفن هوشمند در مقابل خطراتی چون سرقت و افزودن فرمان‌های صوتی اشاره کرد.

بنابراین اگر شما و یا یکی از دوستانتان اخیرا از آیفون به یک تلفن هوشمند اندرویدی مهاجرت کرده است حتما این وب سایت را به وی معرفی کنید تا به سرعت تمامی قابلیت‌های اصلی این سیستم عامل را بیاموزد.

دیدگاهتان را بنویسید