یاهو احتمالا پیشنهاد خرید وریزون را قبول می‌کند

یاهو

یاهو احتمالا پیشنهاد خرید وریزون را قبول می‌کند

هرگاه معامله بزرگی نظیر فروش سرویس یاهو در حال پیگیری است، اطلاعاتی از افراد درونی شرکت خریدار یا فروشنده به بیرون درز می‌کند. این اتفاق در پروسه فروش سرویس یاهو نیز رخ داده و حالا اطلاعاتی در این باره به دستمان رسیده است. طبق اطلاعات منتشر شده توسط این منبع داخلی و ناشناخته، سرویس وریزون بیشترین شانس را جهت خرید یاهو دارد و این دو کمپانی در حال حاضر در مورد مفاد تفاهم نامه و واگذاری در حال مذاکره هستند.

وریزون به احتمال زیاد خریدار یاهو خواهد بود

با توجه به طبیعت حساس سایر اطلاعات در مورد معامله نظیر میزان پیشنهاد وریزون و سایر پیشنهاد دهندگان، این منبع ناشناخته و درونی نتوانست اطلاعات بیشتری را در اختیارمان قرار دهد. با رخ دادن چنین اتفاقی حالا وریزون سایر اپراتورهای رقیب خود نظیر ای‌تی اند تی را در حوزه تبلیغات، مدیا و سایر موارد پشت سر می‌گذارد و زمینه پیشرفت سریع خود را آماده خواهد کرد. با توجه به رقابت این اپراتورها احتمالا بیشتر پیشنهاد‌های مالی به سران یاهو نیز مربوط به همین سرویس‌ها بوده است. حالا اگر وریزون برنده این رقابت باشد، رشد مناسبی در زمینه مدیا و وب خواهد داشت و ای‌تی اند تی باید به‌صورت انحصاری به زمینه شبکه و ارتباطات بپردازد.

در بازه کنونی هنوز نمی‌دانیم هزینه خرید یاهو توسط سرویس وریزون چقدر است و حتی مشخص نیست که در صورت پیروزی این اپراتور، سران آنچه برنامه‌هایی در این زمینه دارند. یاهو علاوه بر هسته‌های بیزینسی مرکزی خود، سرویس جست‌وجو، تبلیغات و تمامی حقوق خود در زمینه مدیا و مالکیت‌ها را نیز در اختیار خریدار قرار می‌دهد. معاملاتی همچون سرویس ایمیل ای‌تی اند تی نیز جزئی از این معامله بزرگ خواهند بود.

وریزون هم می‌تواند تمامی این سرویس‌ها را به‌صورت مجموعه منسجم در اختیار خود قرار دهد و هم برند محبوب و با سابقه یاهو را به مجموعه خود بیفزاید. مطمئنا در آینده اطلاعات بیشتری در زمینه برنامه‌های وریزون به دستمان خواهد رسید. نظر شما در مورد این خبر چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید