۱۵ گیگابایت فضای ابری؛ هدیه‌ی سامسونگ به کاربران گلکسی نوت ۷

۱۵ گیگابایت فضای ابری رایگان؛ هدیه‌‌ی سامسونگ به کاربران گلکسی نوت ۷

شرکت سامسونگ بالاخره به تمامی شایعات موجود درباره گلکسی نوت ۷ خاتمه داد. این شرکت دیشب به صورت رسمی آخرین فبلت خود را معرفی کرد. این دستگاه اولین محصول سری نوت است که فقط دارای نسخه ۶۴ گیگابایتی است، البته مانند گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج و برخلاف گلکسی نوت ۵ از کارت حافظه میکرو اس دی پشتیبانی می‌کند. اکنون سامسونگ اعلام کرده که به کاربران گلکسی نوت ۷ فضای ابری ۱۵ گیگابایتی هدیه می‌دهد. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

حال قصد داریم که درباره فضای ذخیره سازی گلکسی نوت ۷ صحبت کنیم، همانطور که در ابتدای خبر اعلام کردیم سامسونگ به کاربران گلکسی نوت ۷ فضای ابری به حجم ۱۵ گیگابایت هدیه می‌دهد. این فضا برای ذخیره سازی داده‌ها و اطلاعات است که به سادگی می‌توان از آن استفاده کرد و از اطلاعات، فایل پشتیبان گرفت.

در حال حاضر هنوز مشخص نشده که چه بازارهایی این فضای ابری رایگان را دریافت می‌کنند، البته این احتمال وجود دارد که میزان فضا و شرایط استفاده از آن برای مناطق مختلف متفاوت باشد و شاید هم کاربران برخی از مناطق قادر به استفاده از این ویژگی نباشند.

به صورت رسمی تایید شده که کاربران گلکسی نوت ۷ در ایالات متحده آمریکا فضای ۱۵ گیگابایتی ابری را دریافت خواهند کرد، اگرچه این میزان از فضای ابری حجم بالایی نیست، اما استفاده‌ی رایگان آن برای برخی از اطلاعات می‌تواند مفید باشد.

به عنوان یادآوری پیش‌فروش گلکسی نوت ۷ از امروز آغاز شده و قرار است که در تاریخ ۱۹ اوت برابر با ۲۹ مرداد ماه برای کاربرانی دستگاه فوق را پیش‌ خرید کرده‌اند، ارسال شود. گلکسی نوت ۷ دارای ویژگی‌های جدید بسیاری است که از جمله آنها می‌توان به ضدآب بودن و سنسور اسکنر چشم اشاره کرد، علاوه بر این قلم S pen موجود در آن بهبود یافته و دقت بیشتری را دارد، به هرحال این فبلت گزینه مناسبی برای طرفداران دستگاه‌های بزرگ است.

1395-05-13

دیدگاهتان را بنویسید