200 هزار خودرو تسلا مدل 3 اس تا نیمه دوم 2017 تولید خواهند شد

تولید 200 هزار خودرو تسلا مدل 3 اس

200 هزار خودرو تسلا مدل 3 اس تا نیمه دوم 2017 تولید خواهند شد

کمپانی تسلا برنامه ریزی جامعی را برای چند سال آینده خود در نظر گرفته است. به گفته ایلان ماسک در نیمه دوم سال آینده‌ی میلادی 200 هزار خودرو تسلا مدل 3 اس تولید خواهد شد که همگی در ابتدای سال 2018 به دست مشتریانشان می‌رسند. علاوه بر آن خط تولید خودروی تسلا مدل 3 نیز با سرعت بیشتری پیش خواهد رفت.

ایلان ماسک مدیرعامل کمپانی تسلا در صحبت‌های اخیر خودش به بهبود یافتن تولیدات خودروهای این کمپانی اشاره کرده است. این بهبود تولیدات در حال تبدیل شدن به اولویت فوری کمپانی تسلا است و آن‌ها قصد دارند تا تولیدات خودرو تسلا مدل 3 را به 5 برابر میزان رزرو آن برساند. ایلان ماسک می‌گوید :

تسلا قصد دارد تا خودش را به عنوان بهترین خودروساز جهان معرفی کند. در حال حاضر بهترین مهندسان بخش تولیدی در حال پیوستن به شرکت ما هستند.

بخشی از طرح جسورانه ایلان ماسک که امروز اعلام شد تولید 500 هزار دستگاه خودرو در کل سال 2018 میلادی است که این کمپانی از همین حالا برای 2 سال آینده برنامه ریزی کرده است. ماسک می‌گوید که این شرکت به دنبال افزایش توانایی‌های تولید خودرو مدل 3 تا یکم ماه ژوئیه سال جاری است. این کمپانی تمام تلاش خودش را خواهد کرد تا در این بازه زمانی تمامی دستگاه‌های مدنظر را تولید کند.

تسلا نیمه دوم سال آینده 200 هزار خودرو تسلا مدل 3 اس (نسخه بهبود یافته Tesla 3) را تولید خواهد کرد

به گفته ایلان ماسک، در نیمه دوم سال 2017 میلادی نیز شاهد تولید 100 الی 200 هزار دستگاه خودرو تسلا مدل 3 اس خواهیم بود. این خودرو نسخه‌ی بهبود یافته‌ی مدل 3 است که دارای قدرت و امکانات بیشتری از تولیدات فعلی تسلا خواهد بود. تسلا همچنین می‌خواهد تا پایان سه ماهه دوم سال جای، روند تولید 2,000 خودرو در هفته را ادامه دهد.

بدین ترتیب دیگر سال‌های آینده شاهد تأخیر یک ساله در عرضه محصولات این کمپانی نخواهیم بود. به گفته مدیرعامل این تولید کننده اگر شما قصد خرید یک خودرو تسلا مدل 3 اس را داشته باشید؛ با سفارش آن اواخر سال 2017 آن را پس از مدت کوتاهی اوایل سال 2018 تحویل خواهید گرفت.

این کمپانی به قدری عزم خود را جزم کرده است که ایلان ماسک به مزاح در مصاحبه اخیر خود گفته است من حتی در کیسه خواب درون دفترم می‌خوابم و تا شب پشت میز موجود در خط تولید محصولاتمان سپری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید