4 تبلت جدید آیپد اپل رویت شد؛ آیا خانواده آیپد پرو گسترش میابد؟

4 تبلت جدید آیپد اپل

4 تبلت جدید آیپد اپل رویت شد؛ آیا خانواده آیپد پرو گسترش خواهد یافت؟

به نقل از اسناد انتشار یافته، ظاهرا 4 مدل تبلت جدید آیپد اپل قرار است در نمایشگاه WWDC 2017 معرفی شوند. این مدل ها عضو 2 خانواده خواهند بود، اما اطلاعات بیشتری از آنها در دست نیست.

بسیاری، انتظار دارند که در کنفرانس WWDC امسال اپل نه تنها از نرم افزار جدید، بلکه از سخت افزارهایی نیز رونمایی خواهد شد که به ادعای اخبار شنیده شده آن‌ها چندین مدل تبلت آیپد هستند. حال گزارش جدیدی آمده که بیشتر در مورد این مدل های تبلت جدید آیپد اپل سخن می‌گوید.

اخیرا شواهدی از این محصولات در قالب تصویب قانونی توسط وب سایت فرانسوی Consomac منتشر شده است. این لیست چهار تبلت جدید آیپد اپل را نشان می‌دهد که در حال اجرای iOS 10 هستند و به ترتیب با شماره مدل‌های A1670، A1671، A1701 و A1709 دیده می‌شوند. علاوه بر این، یک کیبورد بی سیم نیز در انتهای این لیست با شماره مدل A1843 دیده می‌شود که شاید نشانگر یک ابزار جانبی جدید برای نسل جدید تبلت های اپل باشد. به هر حال، نباید تعجب کنیم اگر در این مراسم محصولاتی با سیستم عامل مک او اس در قالب لپ تاپ های جدید مک بوک رونمایی شوند.

4 تبلت جدید آیپد اپل

یکی از مشاهدات کنجکاوانه ما، تعداد تبلت هایی است که به صورت یک گروه بندی دیده می‌شوند. ما فرض می‌کنیم که قرار است این چهار تبلت جدید آیپد در دو مدل مختلف تقسیم شوند و در واقع هر کدام نسخه‌ای متفاوت باشند. به طور مثال یکی از آن‌ها مدل مجهز به وای فای بوده و دیگری علاوه بر وای فای، از سیم کارت نیز پشتیبانی می‌کند.

4 تبلت جدید آیپد اپل اعضای دو خانواده هستند

اگر چه اطلاعات فوق، هیچ جزئیاتی را در خصوص تبلت های جدید اهالی کوپرتینو در اختیار ما قرار نمی‌دهد، اما شایعات ادعا می‌کنند که یک آیپد پرو 10.5 اینچی در کنفرانس WWDC 2017 رونمایی خواهد شد. انتظار می‌رود این دیوایس از جدیدترین پردازنده نسل A10X بهره‌مند بوده، حاشیه‌های نمایشگر آن به شدت کم بوده و تمامی مشخصه‌های مهم خانواده آیپد پرو نظیر پشتیبانی از Apple Pencil را در بر گیرد. برخی شایعات قدیمی نیز گزارش می‌دهند که قرار است در آینده‌ای نزدیک یک نسخه بهبودیافته از آیپد پرو 12.9 اینچی رونمایی شود، اما به خاطر داشته باشید هیچ یک از این شایعات توسط اپل تایید یا تکذیب نشده‌اند.

اگر میخواهید از این اطلاعات و اخبار مطمئن باشید، گجت نیوز 15 خرداد ماه پوشش خبری کاملی از کنفرانس توسعه دهندگان اپل را ارائه خواهد کرد. پس ما را دنبال کنید.

1396-03-12

دیدگاهتان را بنویسید