5 طرح اولیه از خودروی اپل (iCar) با الگوبرداری از سایر محصولات این برند

خودروی اپل

5 طرح اولیه از خودروی اپل (iCar) با الگوبرداری از سایر محصولات این برند

چند طراح صنعتی خلاق، پیش‌بینی خود از ظاهر خودروی اپل (Apple’s iCar) را ارائه داده‌اند. این طراحان بر این باورند که طراحی خودروی اپل از سایر محصولات این برند الهام می‌گیرد و به احتمال زیاد شبیه به یکی از طرح‌های ارائه شده خواهد بود. در ادامه، 5 طرح اولیه احتمالی از iCar را مشاهده می‌کنید که احتمالا در برنامه‌ی آینده‌ی این شرکت قرار دارد.

بر اساس اخبار منتشر شده، مدیران شرکت اپل با مدیر فنی برنامه‌ی خودروهای مسابقه‌ای شرکت پورش (Porsche) تماس گرفتند و همین موضوع نشان می‌دهد که به احتمال زیاد این شرکت برای ساخت یک خودرو فکرهایی در سر دارد. با این وجود تاکنون اطلاعاتی در مورد این طرح و ظاهر احتمالی خودروی اپل منتشر نشده است.

گروهی از طراحان صنعتی خلاق در موسسه Click Mechanic در لندن، 5 طرح اولیه را برای iCar پیش‌بینی کرده‌اند که از سایر محصولات این برند مانند مک بوک ایر، آی مک جی 3 و مکینتاش 128K الگو گرفته‌اند. این طراحان بر این باورند که احتمالا خودروی اپل شباهت زیادی به یکی از این طرح‌ها خواهد داشت.

5 طرح اولیه از خودروی اپل iCar

1. iCar Macintosh

این طرح با الهام گرفتن از مکینتاش اپل (محصول سال 1984 میلادی) ساخته شده است. آی کار مکینتاش ظاهری پلاستیکی شبیه به کامپیوتر و رنگ کرم دارد.

خودروی اپل

2. iCar G3

این طرح اولیه نیز بر اساس iMac G3 (مدل 1998 میلادی) ساخته شده که گوشه‌های منحنی‌شکل دارد و در رنگ‌های مختلف طراحی شده است.

خودروی اپل

3. iCar Power

یکی دیگر از طرح‌های اولیه خودروی اپل با الگو گرفتن از کامپیوتر PowerBook G4 ساخته شده است. در این طرح از رگه‌های آلومینیومی استفاده شده و ظاهر قدرتمندی را به آن بخشیده است.

خودروی اپل

4. iCar Air

iCar Air طراحی مدرن‌تری نسبت به سایر کانسپت‌های خودروی اپل دارد. این طرح ساده و شیک با توجه به لپ تاپ مک بوک ایر ساخته شده است.

خودروی اپل

5. iCar 7

iCar 7 نام آخرین طرح خودروی اپل است که بر اساس گوشی آیفون 7 و به رنگ سیاه ساخته شده است. طراح این کانسپت معتقد است که iCar 7 با الکتریسیته حرکت می‌کند و می‌تواند در چند ثانیه به سرعت فوق‌العاده‌ای برسد. همچنین باتری این طرح اولیه، شارژ را در مدت زیادی نگه می‌دارد و از ظاهر زیبا و قدرتمندی برخورد است.

خودروی اپل

1395-11-14

دیدگاهتان را بنویسید