88 درصد از محصولات پشتیبان iOS 9 اپل، آپدیت آن را نصب کرده‌اند

iOS 9 اپل

88 درصد از محصولات پشتیبان iOS 9 اپل، آپدیت این نسخه را نصب کرده‌اند

بدون شک نمی‌توان iOS را محبوبترین سیستم عامل جهان در نظر گرفت، چرا که این سیستم عامل رقیب بزرگ و قدرتمندی به نام اندروید را در مقابل خود می‌بیند. با این حال iOS اپل از لحاظ کیفیت، کاربرد، طراحی و البته امنیت رقیب جدی اندروید شناخته می‌شود. در سیستم عامل iOS 9 اپل شاهد تغییرات گسترده‌ای بودیم و حالا آمار جدیدی مربوط به این نسخه از سیستم عامل اختصاصی اهالی کوپرتینو در فضای وب منتشر شده است.

امروز آمار جدیدی در صفحه پشتیبانی از این نسخه سیستم عامل اپل ثبت شد؛ حدود 88 درصد از محصولات پشتیبان سیستم عامل iOS 9 اپل (آیفون‌ و آیپد و آیپاد تاچ)، آپدیت مربوط به این نسخه را نصب کرده‌اند. بدین ترتیب از هر 10 آیفون، آیپد و آیپاد تاچ اپل، 9 مورد این نسخه را اجرا می‌کنند.

این گزارش در حالی در وب سایت کوپرتینویی‌ها منتشر شده است که این شرکت احتمالا در رویداد هفته آینده خود از سیستم عامل iOS 10 در کنار آیفون‌های جدید رونمایی می‌کند. بدین ترتیب باید شاهد کسب یک موفقیت دیگر در این نسخه از سیستم عامل آی او اس اپل باشیم. طبق گزارشات منتشر شده، در ماه سپتامبر سال 2015، حدود 50 درصد از دستگاه‌های پشتیبان iOS 9 اپل ، این آپدیت را نصب کرده‌اند و این آمار در ماه نوامبر به 66 درصد رسیده است.

با اینکه سیستم عامل کمپانی اپل نیز همچون سایر رقیبان خود دارای نقاط ضعف و قوتی است، اما بدون شک باید قبول کنیم که سیستم عامل iOS در زمینه ارائه سریع و همگانی آپدیت و نصب آسان آن بهترین است. متاسفانه خیل عظیمی از کاربران اندروید و ویندوز همیشه مدت‌ها منتظر از راه رسیدن آپدیت‌های جدید باقی می‌مانند و حتی آن را دریافت نمی‌کنند، اما با این حال کمپانی اپل آپدیت‌های خود را به صورت همگانی و در کمترین زمان ممکن – بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی کاربرانش – انتشار می‌دهد.

iOS 9 اپل

88 درصد از محصولات پشتیبان iOS 9 اپل، آپدیت این نسخه را نصب کرده‌اند

همانطور که گفتیم، سیستم عامل iOS 10 نیز به احتمال زیاد به همراه پرچمداران سال 2016 اهالی کوپرتینو رسما معرفی می‌شود. کاربران در این نسخه جدید می‌توانند منتظر قابلیت‌های جدیدی نظیر حالت تاریک، امنیت بالاتر، ایموجی‌های بیشتر و رفع باگ‌های شناسایی شده باشند. همچنین در این آپدیت جدید با بلند کردن آیفون خود از روی سطح صاف، صفحه نمایش دستگاه روشن می‌شود و تنها با یک لمس دکمه هوم، وارد هوم اسکرین خواهید شد.

آیا شما نیز برای برگزاری هرچه زودتر رویداد اختصاصی کوپرتینو هیجان زده هستید؟ نظرات خود را با ما و سایر خوانندگان این مطلب به اشتراک بگذارید.

1395-06-14

دیدگاهتان را بنویسید