Smart Reply جیمیل ؛ ارائه کننده سه پاسخ سریع همراه ایمیل

Smart Reply جیمیل

Smart Reply جیمیل ؛ ارائه کننده سه پاسخ سریع همراه ایمیل

یکی از قابلیت‌های جذابی که گوگل از آن در کنفرانس توسعه دهندگان خود رونمایی کرد، قابلیت Smart Reply جیمیل است. آن درواقع یک پاسخ سریع هوشمند با ایمیل است.

کمپانی گوگل طی برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود، خبر از اضافه شدن قابلیت جذاب Smart Reply جیمیل طی هفته‌های آینده برای دو نسخه اندرویدی و آی او اسی اپلیکیشن جیمیل داد. اگر شما هم یکی از مشترکین Inbox گوگل یا اپلیکیشن پیام رسان Allo هستید، می‌توانید از این قابلیت بهره‌مند شوید. گوگل ایمیلی که شما دریافت کرده‌اید را تجزیه و تحلیل می‌کند و سه پاسخ سریع را در اختیارتان قرار می‌دهد. هر یک از آن‌ها در یک باکس در زیر صفحه دیده می‌شوند که می‌توانید با ضربه بر روی هر یک از آنها، انتخابشان کنید.

Smart Reply جیمیل

در طول زمان، Smart Reply جیمیل چگونگی نوشتن شما را خواهد آموخت. این بدان معناست که در نهایت سه انتخاب پیش روی شما خواهد بود که دقیقا همان چیزهایی‌ست که شما می‌خواستید بنویسید و در جواب به ایمیل طرف مقابل ارسال کنید. با استفاده از پاسخ هوشمند، شما می‌توانید بدون اینکه صفحه کلید QWERTY مجازی گوشیتان را فراخوانی کنید، به راحتی و با سرعتی بالا به یک ایمیل پاسخ دهید.

Smart Reply جیمیل در حال حاضر تنها از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌کند

گوگل می‌گوید این قابلیت را در اختیار کاربران کشورهایی قرار خواهد داد که انگلیسی زبان هستند و با تاخیری کم در آینده برای نقاط اسپانیایی‌زبان جهان نیز عرضه خواهد شد. اگر به طور طبیعی با عادتی مشخص به ایمیل های خود پاسخ دهید، تکنولوژی پاسخ هوشمند از ماشین یادگیری برای به خاطر سپردن سبک نوشتن شما استفاده می‌کند. در نظر داشته باشید که شما می‌توانید همیشه یکی از گزینه‌های Smart Reply جیمیل را انتخاب کرده سپس آن را ویرایش کرده و موارد دلخواهتان را به آن اضافه کنید.

با توجه به این که 12 درصد پاسخ‌ها در اپلیکیشن موبایلی Inbox یک پاسخ هوشمند هستند، این حرکت از سوی گوگل امروز می‌تواند وسعت استفاده از آن را افزایش دهد. اگر شما هم یکی از کاربران جیمیل هستید، دفعه دیگری که قصد پاسخگویی به یک ایمیل را داشته باشید، می‌توانید سه کادر پاسخ هوشمند را مشاهده کنید.

1396-02-29

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *