SpeechMike Premium Air ؛ معرفی نسخه جدید دستگاه ضبط صدای فیلیپس

دستگاه ضبط صدای فیلیپس

نسخه جدید دستگاه ضبط صدای فیلیپس با قابلیت‌های انقلابی معرفی شد، با SpeechMike Premium Air آشنا شوید

سال 1997 زمانی بود که اولین نسل دستگاه‌های ضبط صدای اسپیچ مایک فیلیپس (Philips SpeechMike) روانه بازار شد و بعد از گذشت 20 سال، حالا این کمپانی هلندی نسخه جدید آن با نام اسپیچ مایک پریمیوم ایر (Philips SpeechMike Premium Air) را به صورت رسمی معرفی کرده است. نسخه جدید دستگاه ضبط صدای فیلیپس به صورت اختصاصی برای حرفه‌ای‌ها تولید شده و قابلیت‌های انقلابی آن، این محصول را به دستگاهی متفاوت تبدیل می‌کند.

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های نسخه جدید دستگاه ضبط صدای فیلیپس که می‌توان آن را اولین محصول مجهز به باتری یون-لیتیومی در این سری در نظر گرفت، بهره‌گیری آن از سیستم بی سیم است. درحقیقت کاربران برای انتقال اطلاعات به کامپیوتر، دیگر نیازی به کابل نخواهند داشت و می‌توانند همزمان با ارسال فایل‌ها، آزادانه به انجام کارهای خود خود پرداخته و ایده‌هایشان را ضبط کنند. شاید تصور کنید در انتقال بی سیم اطلاعات امکان کاهش کیفیت یا از دست رفتن بخشی از آنها وجود دارد؛ اما در این مورد نیازی به نگرانی نخواهد بود چراکه مهندسان با استفاده از سیستمی اختصاصی و پیشرفته، حفظ کیفیت صداهای ضبط‌شده را تضمین کرده‌اند. به‌علاوه، این دستگاه به یک سیستم هشداردهنده جدید مجهز شده که در صورت دور شدن بیش از حد کاربر، او را مطلع خواهد کرد.

نسخه جدید دستگاه ضبط صدای فیلیپس ، تابستان پیش رو وارد بازار می‌شود

از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی میان نسخه جدید دستگاه ضبط صدای فیلیپس با اسپیچ مایک پریمیوم تاچ (Philips SpeechMike Premium Touch) که تابستان گذشته عرضه شد، وجود نداشته و مثل گذشته، ظاهر آن چیزی میان یک ریموت قدیمی تلویزیون و ماشین ریش‌تراش فیلیپس است! کاربران با یک بار شارژ تا 23 ساعت می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. به‌علاوه داک مخصوص آن، این وسیله دوست‌داشتنی را در کمتر از 3 ساعت شارژ می‌کند.

به گفته مدیران، اسپیچ مایک پریمیوم ایر تابستان پیش رو وارد بازار خواهد شد و هنوز قیمت نهایی آن مشخص نشده است.

دستگاه ضبط صدای فیلیپس

1396-01-18

دیدگاهتان را بنویسید